Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pogrzeb

01-29-2016, 04:29 PM
Pogrzeb
Cześć Wam. Niedawno umarła ciotka. Była z Warszawy, więc nie znałam jej za bardzo (mieszkam w Białymstoku), ale nie cofnę już czasu i nie naprawię relacji z nią. Mimo to chciałabym jakoś oddać jej swoisty hołd, pożegnać ją. Chcę kupić ładny bukiet. Polecicie coś szczególnego na tę okazję?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-29-2016, 04:56 PM
Pogrzeb
Bardzo mi przykro. Ale jedyne co możesz zrobić w tej sytuacji, to właśnie kupno bukietu w Warszawie. Raczej nie będziesz wiozła kwiatów z Białegostoku, bo dowieziesz je w paskudnym stanie.
01-29-2016, 06:46 PM
Pogrzeb
Możesz szukać po Internecie, wpisując w wyszukiwarki „kwiaty Warszawa dostawa”, albo od razu wybrać godną uwagi kwiaciarnię, na przykład Kwiatomat.pl. Kupowałam stamtąd wiązanki, wprawdzie nie na tak przykrą okazję. Ale byłam zadowolona z jakości wykonania.
01-29-2016, 07:39 PM
Pogrzeb
Moje kondolencje. Sama nie wiem, czy bardziej smuci śmierć osoby, z którą byliśmy zżyci, czy takiej, której nie znaliśmy za dobrze. Czy wyrzuty sumienia wygrywają z miłością.. Nie wiem. To smutne.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS