Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poszukuję ładnych butów męskich, czy znacie dobry sklep?

01-17-2017, 07:23 AM
Jak w temacie, pora nieco odświeżyć swoje obuwnicze zasoby a jakoś tak się nie składa u mnie z wizytami w centrach handlowych... To pomyślałem że kupię sobie jakiś zestaw przez internet. Tylko nie mam pomysłu na który sklep się zdecydować bo tyle tego jest... Każda porada będzie dla mnie cenna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-17-2017, 09:24 AM
Hm, też nie umiem Tobie wskazać konkretnego sklepu ale to chyba bardziej dlatego że praktycznie zawsze kupuję buty tradycyjnie. Jestem zachowawczy, lubię normalnie przymierzyć i tak dalej choć wiem że ludzie tak kupują i są zadowoleni... Może pora się do tego przekonać.
01-17-2017, 11:51 AM
Ja nie tak dawno brałem coś stąd https://awangardashoes.pl/produkty/meskie,2,13333. Naprawdę fajnie tam jest, darmowa wysyłka co nie jest powszechne i pod względem asortymentu lepiej niż w wielu galeryjnych salonach. Właściwie to żona mi podpowiedziała z tym sklepem bo sobie tam botki zamówiła.
01-17-2017, 02:40 PM
Fajnie że panowie też chcą kupować dla siebie buty w internecie. Ja złapałam bakcyla i praktycznie co miesiąc coś tam sobie kupię, jeśli oczywiście kasa mi na to pozwala. Cóż, może jestem po prostu zakupoholiczką? Smile
01-17-2017, 03:30 PM
Ja uwielbiam kupować nowe buty a internet jest stety lub niestety źródłem permanentnej pokusy – człowiek by non stop coś nowego zamawiał. Już mój TŻ chwilami narzeka na mnie ale charakteru przecież nie zmienię.
01-17-2017, 03:44 PM
Nie mam osobiście problemu z kupowaniem obuwia w sieci. Przecież nawet jak coś nie pasuje zawsze można oddać lub wymienić i dobre sklepy nie robią z tym problemów. Nie rozumiem skąd te dziwne wyobrażenia konsumentów w tym temacie.
01-17-2017, 05:38 PM
Prawda ale niektórym się wydaje że są kłopoty ze zwrotami a poza tym jest obawa że trzeba będzie się jakoś tam użerać z obsługą itp. I dlatego rezygnują, wolą kupować normalnie w sklepie gdzie w razie problemów i tak trzeba się prosić...
01-17-2017, 07:12 PM
Stawiam na wygodę i od dawna kupuję obuwie w sieci. Do tej pory się nie sparzyłem i naprawdę taką formę robienia zakupów polecam wszystkim.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS