Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Potrzebne mi drzwi drewniane z certyfikatem wytrzymałości

01-25-2017, 11:23 AM
Cześć wam, szukam drzwi drewnianych ale z górnej półki – solidniejszych i trwalszych a jeśli polecicie mi jakis sklep gdzie można by dostac takie w atrakcyjnej cenie to w ogóle będę super zadowolona. Z góry dziękuję serdecznie za zainteresowanie tematem i wasze posty, pzdr.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-25-2017, 12:30 PM
Zainteresowałem się tematem ale niestety nie podpowiem nic bo sam rozglądam sie za drzwiami Smile. Podpinam się pod twoją prośbę Smile
01-25-2017, 03:19 PM
Hej, bardzo dobre jakościowo i ładnie wykończone drzwi drewniane znajdziecie tu: http://drzwiwloskie.pl/drzwi-drewniane/. Sklep polecił mi znajomy z pracy, sprawdziłem sobie opinie i zdanie ludzi którzy juz cos tam zamawiali. Olbrzymia wiekszosc byla pozytywna wiec kupilem i nie zaluje. Lepszych i ładniejszych drzwi za takie pieniadze nigdzie nie dostaniecie. Pozdrawiam.
01-25-2017, 06:07 PM
Cześć. W DOM-BUD Serwis fajne akurat jest to że mają bardzo duży wybór. Można znaleźć coś do każdego wnetrza, a drzwi zewnetrzne takze robią wrażenie. Przez długi czas nikt w moim mieszkaniu nie mieszkał bo wyjechalismy za granicę, zrobiło się przez to wilgotno a drzwi domykały się idealnie i w ogóle nic sie w nich nie zmieniło. Dla porównania, u mojej znajomej w podobnych warunkach, jesienią, pękły w okolicach zawiasu i nadawały się tylko na śmietnik.
01-25-2017, 06:56 PM
To o czym piszesz to kwestia słabego materiału. Zgaduję że drzwi były z jakiejś sieciówki budowlanej? Sam często kupuje w takich sklepach ale głównie drobiazgi, bo lepsze rzeczy są po prostu słabe i szybko się psują.
01-25-2017, 07:50 PM
Dziękuję za wasze opinie, mam już to co mnie interesowało wiec zamykam temat i zycze wszystkiego dobrego.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS