Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Potrzebuję coacha do pracy nad rozwojem mojej firmy

09-01-2016, 10:56 AM
Dzień dobry, szukam osoby, która pomoże mi się uporać z rozwojem firmy. Słyszałam, że obecnie takimi sprawami zajmują się coachowie. Czy to prawda? Powiem szczerze, że moja firma zaczęła się tak dynamicznie rozwijać, że sama nie potrafię już wytyczyć kolejnych celów moim pracownikom, już nie mówiąc o wytyczeniu drogi dalszego rozwoju. Proszę o pomoc!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2016, 12:46 PM
Witam! Owszem, w rozwiązaniu takich problemów najbardziej może się Pani przydać kompetentny coach. Obecnie dziedzina coachingu biznesowego rozwija się tak prężnie, że na rynku mamy coraz więcej naprawdę wykształconych coachów. Proszę poszukać jakiegoś w pobliżu Pani miejsca zamieszkania i wybrać się na wizytę.
09-01-2016, 02:53 PM
Dzień dobry, myślę, że to dobry krok, że szuka Pani wsparcia coacha. Proszę się nie przejmować, tylko zacząć szukać osoby do współpracy. Proponuję zacząć od znajomych- proszę popytać, czy ktoś przypadkiem nie zna jakiegoś sprawdzonego coacha. Nie wiem, gdzie Pani mieszka, ale w takich dużych miastach jak Warszawa czy Poznań coaching biznesowy jest naprawdę rozwinięty.
09-01-2016, 04:38 PM
Bardzo dziękuję za odpowiedzi! W takim razie zrobię tak, jak Państwo mi radzicie. Skorzystam z pomocy coacha i spróbuję spojrzeć na rozwój mojej firmy nieco odświeżonym spojrzeniem. A może przy tym uda mi się tak spojrzeć na inne sprawyWink Dziękuję!
09-01-2016, 07:35 PM
Powodzenia! Proszę się nigdy nie poddawać!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS