Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prezent dla męża zapalonego wędkarza

02-04-2016, 10:17 AM
Chciałabym mężowi kupić prezent na urodziny, on jest bardzo zainteresowany wędkowaniem i właściwie wszystko ma, ale chciałabym coś mu jednak kupić. Nie znam sie specjalnie na wedkowaniu wiec nie wiem za bardzo co jeszcze moze być mu potrzebne. Może mi jakos pomozecie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2016, 12:20 PM
Jak nie wiesz co ma a czego nie ma to może być troche problem. Powiem ci co moze być przydatne a jednak nie wszyscy sie w to bawia, bo uwazaja, ze im niepotrzebne. Z droższych rzeczy jest to woder, czyli kombinezon, który sie zaklada jesli sie wchodzi wedkowac do wody.
02-04-2016, 02:18 PM
Kombinezon ma od dość dawna, bo zajmuje sie tym od czasu jeszcze zanim sie poznalismy. Wiec to chyba nie to. W sumie to pomyslalam, zeby mu kiedys na rynku kupić okulary słoneczne, które miałby specjalnie na ryby.
02-04-2016, 05:18 PM
Absolutnie nie kupuj okularów na rynku, najczesciej nie maja one atestow a te smieszne filtry, które podobno maja sa nicnie warte. Nosząc takie okulary można jeszcze bardziej sobie zaszkodzic niz nie noszac w ogóle. Lepiej zobacz na stronie: http://caddis.pl/pl/c/Okulary/159 zamiast szukać beznadziejnych. Tu mnie akurat posluchaj, bo wiem co mowie.
02-04-2016, 07:33 PM
Czemu mozna sobie bardziej zaszkodzic?
02-04-2016, 10:00 PM
Oko sie akomoduje, tj jak widzi, ze jest ciemniej dookoła to źrenice sie rozszerzają i oko nie ma żadnej ochrony bo przeciez te okulary nie maja tak naprawde żadnych filtrow. Bez okularow w ogole źrenice sa zweżone i nie dopuszczaja promieni uv do oka, wiec nie ma zagrożenia.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS