Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problem z odszkodowaniem OC

08-18-2016, 11:13 AM
Hej Wam! Mam duży kłopot i zmartwienie. Otóż miałem wypadek i mój ubezpieczyciel wypłacił mi śmieszne pieniądze. Normalnie tak się wściekłem.. nie myślałem, że takie coś mnie spotka. Płacę regularnie sporo pieniędzy, składki itp. a tu takie problemy.. nie wiem teraz co robić. Możecie mi coś doradzić? Jakieś odwołanie itp.? Nie mam kompletnie pomysłu co mógłbym zrobić, a nie chcę tej sprawy tak zostawić..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-18-2016, 12:27 PM
najlepiej idź do firmy, która zajmuje się odkupowaniem odszkodowań Wink Oni się zajmują tego typu sprawami. Jak jakaś firma ubezpieczeniowa wypłaca mało pieniędzy itp. to wkraczają do akcji. Napsiz im dokładnie o co chodzi i zobaczysz, że wspólnie znajdziecie dobre rozwiązanie. Mam nadzieję, że Ci pomogłem, bo akurat jestem mocno w temacie bo miałem podobny problem w przeszłości i to oni pomogli mi z nim.
08-18-2016, 01:38 PM
No Avista Polska ma znakomitą reputację jeśli właśnie chodzi o takie odzyskiwanie odszkodowań i sprawy tego typu. Możesz spokojnie się do nich zgłosić Wink na pewno pomogą. Osobiście korzystałem z ich usług i nprawdę mogę mocno zarekomendować ich usługi.
08-18-2016, 03:54 PM
Mi się udało uzyskać dopłatę do odszkodowania i wyszło mi sporo więcej niż jakbym otrzymał tylko według ubezpieczyciela. Także bardzo polecam tę formę ubiegania się o dodatkowe pieniądze. Które tak naprawdę od początku się nam nalezały.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS