Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Projektowanie stoiska targowego

01-31-2017, 12:50 PM
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Czy ktoś z państwa orientuje się może gdzie można zamó-wić zaprojektowanie wystawy targowej? Chodzi mi o takie profesjonalne aranżacje, z meblami, żeby to wszystko miało ręce i nogi. Jestem skłonna zatrudnić projektantów, ale chciałabym naj-pierw mieć wybór, dlatego jeśli możecie to proszę doradzcie coś. Pozdrawiam serdecznie wszyst-kich.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-31-2017, 03:17 PM
Cześć. Uważam, że nie jest to drogie, ale inwestycja w firmę musi być, jak ktoś chce się pokazać z lepszej strony. Sądzę, że powinno się wziąć pod uwagę najlepsze firmy reklamowe. Kolega kiedyś korzystał z usług firmy versus-targi.pl, projektowali mu stoisko, przyznaję, że bardzo efektownie. Może ty też powinnaś z nich skorzystać.
01-31-2017, 03:51 PM
Mnie zawsze imponowały takie stoiska. Nawet nie wiecie jak niektórzy mają ciekawe pomysły, na to aby zareklamować biuro podróży czy stoisko parabanków. Tutaj zwykłe ulotki nie wystarczą.
01-31-2017, 04:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2018 08:33 PM przez niechorze.)
Pewnie, że zwykłe ulotni nie wystarczą. Skoro firmy robią takie wyszukane projekty stoisk targo-wych, to gdzie ulotki i zwyczajny stolik? Wszystko musi być od początku do końca zrobione. Na Twoim miejscu wzięłabym pod uwagę firmę VERSUS. Mają wiele ciekawych pomysłów. Robią świetne platformy, banery, lady, ale także i rollupy i inne niezbędne elementy takiego wy-posażenia.
01-31-2017, 04:28 PM
Mnie się zawsze podobają stoiska, w których mogę się napić kawy, wygodnie usiąść we fotelu i posłuchać co mają do powiedzenia przedstawiciele. Najważniejsze, to mieć czym zachęcić klienta.
01-31-2017, 07:22 PM
Zachęta, zachętą, ale to stoisko pierwsze rzuca się w oczy, a nie kawa. Ja bym doradził wziąć pod uwagę coś kolorowego, ze światłami.
01-31-2017, 07:49 PM
Ja myślę podobnie, światełka, kolor i aromatyczna kawa Big Grin
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS