Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Radykalne kroki w walce z alkoholizmem

03-18-2016, 07:41 PM
Witajcie. Szukam prywatnego ośrodka walki z alkoholizmem. Mam problem z ojcem, który po ostatnich sytuacjach wpadł w ciąg. Czy ma ktoś namiary na jakiś ośrodek, który specjalizuje się w takich problemach? Zależy mi na czasie, bez znaczenia jaka to będzie kwota, razem z bratem jesteśmy w stanie zapłacić żeby doprowadzić ojca do normalności.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-18-2016, 09:28 PM
Wejdź na stronę http://terapiaalkohol.pl/ i dowiedź się więcej. Jest to strona prywatnego ośrodka leczenia uzależnień. Bardzo dobra kadra, wielu ludzi którzy trafiają tutaj na odwyk są bardzo zadowoleni ponieważ wielu z nich wyszło z nałogu. Jeżeli zależy ci na fachowej opiece to ten ośrodek będzie idealny.
03-18-2016, 11:32 PM
Z tego co wiem to ośrodek o którym pisał mój przedmówca sprawdza się również w obligatoryjnym leczeniu alkoholizmu. Jeżeli masz duży problem i osoba nie chce się poddać leczeniu to możesz wykorzystać ten rodzaj terapii. Jeżeli chodzi o sam ośrodek to jest bardzo efektywny jeżeli chodzi o ilość osób które udało się uratować.
03-18-2016, 11:43 PM
Ja również bardzo polecam ten ośrodek. Trochę głupio o tym mówić, ale sama tam byłam. Ośrodek bardzo urokliwy, dobrze zagospodarowany i ładnie urządzony, człowiek czuje się jak w domu. Wykwalifikowana kadra znająca temat od podszewki. Ogólnie mają całkiem inne podejście do pacjenta. Warto spróbować.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS