Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rezerwacja wczasów przez internet

01-22-2016, 10:26 AM
Hej, czy przeglądaliście już może jakieś oferty wakacji na 2016 rok? Czy według was warto zamawiać wczasy przez internet?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-22-2016, 11:08 AM
Ja od pewnego czasu co roku rezerwuję wczasy drogą internetową. Korzystam z portali turystycznych, które prezentują oferty popularnych tour operatorów. W ten sposób mam możliwość przejrzenia wielu propozycji w jednym miejscu, porównania ich ze sobą i wybrania takiej, która najbardziej odpowiada mi i mojej rodzinie.
01-22-2016, 12:27 PM
A czy nie obawiasz się o bezpieczeństwo takich rezerwacji? Nie lepiej wykupić wczasy w stacjonarnym biurze podróży?
01-22-2016, 03:18 PM
Proces rezerwacji online przebiega w bezpieczny i profesjonalny sposób. Poza tym wszystko można załatwić dużo szybciej niż w stacjonarnym biurze podrózy. A jeśli masz jeszcze jakieś pytania czy watpliwości, to najlepiej skontaktuj się telefonicznie z przedstawicielami danego portalu turystycznego.
01-22-2016, 05:43 PM
OK, a jakie kierunki podróży zazwyczaj wybierasz? Może polecisz mi jakieś miejsce?
01-22-2016, 07:19 PM
Każdego roku staram się wybierac inne miejsce. Byłam już w Chorwacji, Turcji, Grecji oraz w Egipcie. W tym roku planuję odwiedzić Wyspy Kanaryjskie. Jeśli nie jesteś zdecydowana, to na początek polecam Ci Grecję – tam powinnaś znaleźć najwięcej propozycji wczasów. Niektóre z nich są naprawdę tanie. Ja chętnie kiedyś wrócę do Grecji, bo czułam się tam bardzo dobrze.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS