Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skąd wynajmujecie swoje auta?

03-31-2016, 11:18 AM
Heja, co by tu nie pisać pilnie potrzebne są mi samochody. Nie mam czasu ani głowy do tego, aby jeździć po giełdach i zastanawiać się nad tym, który sprawny, który lepszą cene ma, czy lepiej wyposażony jest. Wpadłem na genialny pomysł, aby na czas potrzeby korzystania z aut je po prostu wynająć. Moglibyście polecić coś konkretnego? Gdzie wy wypożyczacie auta? Dodam tylko, że auta potrzebuję na zlot i kursy delegacyjne dla pracowników, w celu inwentaryzacji mojej filii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-31-2016, 12:31 PM
Cześć. Ja niestety nie wypożyczam auta, jeżdżę swoim. Pracowników też zabieram swoim. Też będę musiał w niedalekiej przyszłości pomyśleć nad zakupem lub wypożyczeniem aut dla firmy bo tak to się żyć nie da. U mnie jest tylko ten problem, że żaden z moich pracowników (mam małą firmę) nie ma uprawnień, co jeszcze bardziej mnie denerwuje.
03-31-2016, 03:19 PM
Witam. Myślę, że wypożyczalnia to dobra opcja. Można tanio wynająć samochód w Przeźmierowie. Zdaje się, że ta wypożyczalnia oferuje też wynajem aut z opcją kierowcy, tak więc dla obydwóch znajdzie się coś odpowiedniego.
03-31-2016, 03:40 PM
Ja wam wynajmę mój Big Grin jak mi go kupicie Tongue
03-31-2016, 05:09 PM
hahah, laska ma fantazje co. Weźcie sobie sprawdźcie firmę Torcar mają ciekawe oferty. Kumpel kiedyś wypożyczał od nich samochód. Jechaliśmy na delke, przyznam szczerze, że żałowałem, że ja swój pożyczyłem od teściowej a nie od nich Big Grin
03-31-2016, 07:19 PM
Ja też jestem za wynajmowaniem aut. Jeśli potrzebujesz je tylko do wyjazdów okresowych to jak dla mnie nie ma lepszej alternatywy. Po co siebie głowę zaprzątać tymi wszystkimi ubezpieczeniami. Moja kumpela wypożycza auto nawet jak jadą na wakacje. Do pracy jeździ metrem.
03-31-2016, 08:33 PM
Cześć ja także wynajmuję auto. Firma dała mi ostatnio fajny rabat za to, że już któryś tam raz wynajęłam auto. Co jest w tym fajnego? To że co jakiś czas mogę pokazać się w innym samochodzie. Big Grin a tak na poważnie, korzystam z auta rzadko, więc jego zakup, konserwacja, opłacenie to nie byłoby dla mnie odpowiednie. Za dużo kasy włożyłabym w samochód, który praktycznie by nie jeździł.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS