Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Specjalistyczne kosmetyki do wrażliwej skóry, trafię na takie???

11-29-2017, 07:54 AM
Trochę się wkopałem bo zdeklarowałem że znajdę dla swojej Mamy coś dobrego do odżywienia dojrzałej cery plus redukcji zmarszczek. Jak łatwo się domyślić moja orientacja w temacie jest znikoma. Jest szansa że ktokolwiek poratuje człowieka sensowną poradą? Dziękuję!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-29-2017, 09:39 AM
Skąd ja to znam... Kupowanie kosmetyków matce czy żonie jest zawsze ciężką dolą mężczyzny. Nasz brak kompetencji w tej dziedzinie bardzo łatwo wówczas obnażyć...
11-29-2017, 11:21 AM
Panowie, więcej pozytywnego podejścia Smile Ogólnie to jest tyle ciekawych propozycji w zakresie kosmetyków dla dojrzałych kobiet że nie powinno być większego kłopotu z wybraniem czegoś.
11-29-2017, 11:29 AM
No ale jak on ma wybrać jak się nie zna i nie wie co? Big Grin Założę się że kolega nawet za specjalnie nie wie jaki typ cery ma jego mama i to już jest na starcie spore utrudnienie.
11-29-2017, 01:01 PM
No rzeczywiście taka kwestia rodzaj cery jest dość ważna – przecież krem do skóry tłustej nie posłuży zbyt dobrze jeśli cera jest sucha chociażby...
11-29-2017, 01:37 PM
Odnośnie właśnie suchości skóry twarzy to moja żona stosuje coś takiego http://www.apteka-internetowa-24.pl/emol...-75ml.html. Ja na jej cerę narzekać nie mogę, ona także ma jakby bardziej pozytywne zdanie na swój temat odkąd sięga po ten kremik. Producent ponoć z wyższej półki, więc może to jest jakiś kierunek? Tu w składzie jest olej z orzechów makadamia i D-panthenol, korzystne dla skóry.
11-29-2017, 02:13 PM
Moją przypadłością jest skóra atopowa, moja mama ma niestety to samo i babcia też się z tym przez lata borykała. W naszym przypadku pielęgnacja okazuje się poważnie utrudniona.
11-29-2017, 03:48 PM
U większości osób w pewnym wieku sporym kłopotem jest kondycja skóry pod oczami. Taki środek jest wart rozważenia według mnie: http://www.apteka-internetowa-24.pl/vich...-15ml.html. Producent jest renomowany więc raczej nie powinno być problemów z jakością ani nic. I jest w składzie woda termalna z Vichy, ma świetny wpływ na skórę, także tą u starszych kobiet. I co ważne jest dobrze tolerowany przez osoby z nadwrażliwością.
11-29-2017, 05:09 PM
Wiem z doświadczenia że o kosmetyki do pielęgnacji skóry wrażliwej najlepiej pytać dermatologa. Jednak fachowiec zarekomenduje odpowiednie rozwiązanie.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS