Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam części do instalacji Rehau

01-07-2016, 01:09 PM
Witam. Mam problem bo mi jedna złączka puściła i nigdzie u siebie w mieście nie moge znaleźć zapasowej części. I kurde teraz całe ogrzewanie stoi bo wiadomo, że nieszczelnego nie mogę puścić.. A za ciepło w domu nie jest. Zna ktoś może jaki dobry sklep internetowy gdzie zamówie coś takiego ? Z pozdrowieniami
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2016, 02:29 PM
Hmm instalacja Rehau, mówisz, tak? Zdaje sie że sklep Mikas ma takie rzeczy. Oni się nawet chwalą że mają wszystkie absolutnie części do instalacji gazowych, ale jak to jest w praktyce to nie wiem. Teraz sie przekonamy, czy to prawda po twoim przypadku : D Ja taką złączke nawet miałęm gdzieś u siebie, więc moge ci wysłać jakbyś chciał. Znaczy tylko jeszcze wyślij zdjęcie, żebym mógł dokładnie stwierdzić czy to o tą chodzi plisss
01-07-2016, 02:45 PM
Ja znalazłem coś co się nazywa: kominki sklep Poznań i tam tez są czeście do rehau, vaillman i kilku innych firm bodajże. wszystkich tych najbardziej znanych
01-07-2016, 03:45 PM
To jest gościu to samo, co mikas. Także nie zabłysnąłeś teraz za bardzo. Ale prubuj dalej Big Grin
01-07-2016, 05:10 PM
O fajnie, akurat dzieki wam przez przypadek weszłam na tę strone i patrzę... a tu jest taka bateria łazienkowa, którą kiedyś widziałam, apotem nie mogłam znaleźc nigdzie indziej : DDD http://www.mikas.com.pl/baterie.html więc dzięki i dzięki autorowi tematu ! Smile
01-07-2016, 06:57 PM
pewnie by pasowaly jeszcze złączki innej firmy jakby co. Tylko musisz sobie wymiary dokładnie sprawdzić. Mikas ma dużo częsci do Termetu, ale nie wiem jak tam z tym Rehau. Przejedź sie na 28 czerwca, jak jesteś z Pń. Pozdrawia zadowolony użytkownik systemu Krzyspol od roku bodajże 2003
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS