Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam dobrego tapicera, który odpicuje mi brykę

01-28-2016, 10:03 AM
Serwus! Mój samochód nie prezentuje się najlepiej w srodku. Szczególnie przez mojego psa, który podarł całą tapicerkę. Przez długi czas jej nie zmieniałem, bo mój czworonożny przyjaciel nie miał dla niej szacunku. Od kilku miesięcy się już uspokoił, dlatego myślę nad wymianą. Znacie dobrego tapicera gdzieś w stolicy? Ile może mnie taka tapicerka kosztować?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-28-2016, 11:31 AM
Kup jakąkolwiek lokalną gazetę, a znajdziesz tam wiele ogłoszeń w stylu: najlepszy tapicer Warszawa, niedrogie tapicerki samochodowe itp. Sam kojarze kilka takich zakładów, bo przejrzewam koło nich codziennie jak jadę do pracy. Na pewno których wybierzesz.
01-28-2016, 02:20 PM
Mam świadomość tego, że jest wiele zakładów, ktore mogą mnie zainteresować, ale boje się trochę wybierac w ciemno. Zależało mi na tym, by wybrać taki zakład, który jest naprawdę dobry i polecane przy z zadowolonych klientow. Mam nadzieje ze na forum pojawi się choc jedna osoba, która poleci konkretną firme.
01-28-2016, 03:23 PM
doskonale cie rozumiem. Ja sama nie lubie się decydowac w ciemno. Sama szukałam niedawno tapicera i ostatecznie wybór padł na http://www.arttap.com.pl Znalazłam w sieci sporo pozytywnych opinii o tej firmie, dlatego nie obawiałam się o efekt koncowy. Musze przyznac, że jest świetny, dlatego i ja polecam.
01-28-2016, 04:38 PM
A nie wiesz, czy robią też skórzane obszycie kierownicy? Bardzo mi się coś takiego podoba, dlatego chciałbym zaszaleć i zafundować sobie odrobine luksusu.
01-28-2016, 06:34 PM
Zajrzyj na strone, a wszystkiego się dowiesz. Znajdziesz tam nawet ceny oferowanych usług. Warunki cenowe są naprawdę całkiem konkurencyjne, dlatego i ja się zaczałem zastanawiać, czy się na cos takiego nie zdecyduje. Skorzana kierownica i skrzynia biegów, z pewnością by się dobrze prezentowały.
01-28-2016, 09:07 PM
Rzeczywiście nie zauważyłem Smile Przejrzałem też zdjęcia realizacji i wygląda naprawdę super. Mam nadzieje, że wkrotce na stronie pojawią się też zdjęcia z mojej fury Smile Musze się tylko zastanowić nad wyborem optymalnego materiału.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS