Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam dobrej kliniki wykonującej skleroterapię w Poznaniu

07-19-2017, 12:09 PM
Tak jak w temacie, szukam kliniki specjalizującej się w skleroterapii w Poznaniu. Jakby ktoś nie wiedział chodzi o usunięcie żylaków. Piszcie o sprawdzonych i zweryfikowanych miejscach, pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-19-2017, 02:14 PM
Kobietę bym zrozumiała, ale po co facetowi usuwanie żylaków?
07-19-2017, 02:36 PM
To już nie twoja sprawa. Mnie dziwi w ogóle to pytanie, bo też chcę normalnie wyglądać na plaży i wygodnie uprawiać sport. A nie można mówić o wygodzie kiedy wygladasz jak chodzący wrzód. Komu jak komu ale kobiecie nie musze tlumaczyć niczego o estetyce.
07-19-2017, 04:22 PM
Cześć. Nie da sie ukryć że żylaki to nic przyjemnego ale na szczescie jest skleroterapia Poznań pod tym wzgledem wypada świetnie na tle innych miast bo ma chyba najwiecej solidnych klinik przyciagajacych nawet osoby z zagranicy. Na twoim miejscu poszłabym tu http://chirurgianaczyn.pl/leczenie-zylak...roterapia/ – poczytaj sobie od razu o zabiegu bo warto dowiedzieć się makymalnie dużo na ten temat zeby przygotować sobie pytania jak już spotkasz się z lekarzem.
07-19-2017, 07:16 PM
I to mi się podoba. Prywatna klinika, wcześniejsza konsultacja z lekarzem i profesjonalnie przeprowadzony zabieg. Dobrze ze technika poszła do przodu bo w przeciwnym razie musiałbym iść do szpitala na stół a po prostu nie nawidzę operacji, szczepień itd. Dziękuję bardzo za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS