Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam przejazdu do Niemiec

01-26-2016, 07:41 PM
Witajcie. Szukam sprawdzonej firmy, która jeździ do Niemiec. Mam nieprzyjemne doświadczenia z takimi firmami, dlatego szukam konkretnej i profesjonalnej firmy. Proszę o odpowiedzi potwierdzone opiniami swoimi lub znajomych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-26-2016, 08:05 PM
Cześć. Jakiś czas temu jechałam za granice z pewnym przewoźnikiem. Jeżeli chodzi o poparcie, raz jechałam ja, kilka tygodniu później jechali moi znajomi. Wejdź sobie na stronę internetową firmy przewozy.rabbittrans.pl. Z tego co sprawdzałam opinie klientów, same pozytywne i ciepłe słowa.
01-26-2016, 08:22 PM
Potwierdzam Big Grin Jechałam z tą firmą do Niemiec. Był to zorganizowany wyjazd, ale to chyba nie ma nic wspólnego. Jeżeli chodzi o samego przewoźnika to wszystko przebiegało w bardzo dobrym porządku. Miła atmosfera, kierowcy też byli bardzo sympatyczni. W sumie to jedyna firma z którą jechałam za granice więc nie mogę ci nic więcej powiedzieć.
01-26-2016, 09:29 PM
Musisz się określić skąd jest planowany wyjazd. Wtedy będziemy w stanie pomóc w doborze odpowiedniej firmy. Zapraszam do kontaktu, spróbuję pomóc w miarę możliwości. Pozdrawiam Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS