Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Thinkpad jaki model wziąć

03-30-2016, 11:16 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2018 07:07 PM przez niechorze.)
Cześć wam. Wybieram właśnie laptopa i zakładam ten wątek, by poznać waszą opinię. Znalazłem coś takiego: mct-sklep.pl/thinkpad-w541-c4564.html, cena mi bardzo pasuje, parametry również, podobnie jak w tym: mct-sklep.pl/thinkpad-t450s-c4558.html, dosłownie wszystko super. Do tego stopnia, że nie potrafię się zdecydować. Czy jakiś znawca potrafi mi wytłumaczyć, czym one tak naprawdę się różnią? Który będzie lepszy? Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-30-2016, 11:26 AM
Podałeś linki zbiorcze do tylu modeli, że nie wiem czy znajdziesz kogoś, kto je dla ciebie wszystkie przeanalizuje ;P może coś konkretniejszego?
03-30-2016, 01:13 PM
Yyy, aha. Sorry, kopiowałem linki do specyficznych modeli, ale coś poszło nie tak. Chodzi mi o ThinkPad W541 i ThinkPad T450s.
03-30-2016, 04:08 PM
W tym drugim można pamięć ram rozszerzyć do 20 GB, w tym pierwszym tylko do 16 GB. Z innej strony, procesor w W541 jest o jakieś 20% szybszy. Bo ja wiem… ja bym brał przyszłościowo ten z większymi możliwościami osiągów, mało kto potrzebuje aż 20 gb w laptopie. Do grania mamy PC-ty.
03-30-2016, 04:28 PM
Wybaczcie, że się tak bezczelnie wetnę w temat, ale co sądzicie o laptopach HP? Ktoś coś słyszał, ktoś coś wie? Smile Mój obecny Dell niedługo wyzionie ducha i zastanawiam się nad jego następnikiem. Lapek byłby wykorzystywany do oglądania filmików, puszczania muzyki, rozrywki głównie. Maksymalny budżet to 3 tysiące złociszy polskich.
03-30-2016, 04:42 PM
ZBooki są super do multimediów, ale byś musiała dołożyć ok. pół tysiąca. To taka seria laptopów HP jakby co.
03-30-2016, 06:04 PM
Kurcze, masz rację, fajne cacka… chyba odłożę w czasie zakup i zbiorę więcej pieniędzy. Byle czego nie chcę wziąć, a ten HP ZBook wydaje się dla mnie w sam raz. Dziękować!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS