Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Uśmiech na ślubie.

04-22-2016, 08:23 AM
Uśmiech na ślubie.
Już niedługo najważniejszy dzień w moim życiu, czyli mój ślub, a później wesele. Mam ostatni dzwonek na to, żeby zadbać też o wygląd zębów. Nie są w złym stanie, ale chciałabym je jakoś wybielić. Domowe sposoby są dość długie, a już brak mi nato czasu. Co polecacie w tym przypadku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-22-2016, 10:22 AM
Uśmiech na ślubie.
Ja skorzystałam z wybielania w gabinecie dentystycznym. Wybrałam najlepszy warszawski gabinet stomatologii estetycznej i po kilku zabiegach mój uśmiech wyglądał ja z bajki. To był gabinet Dental Gallery, którego usługi polecam.
04-22-2016, 01:16 PM
Uśmiech na ślubie.
No na ślubie to musowo wyglądać jak królowa. Zajrzyj na stronę http://www.dentalgallery.pl/ortodoncja.html tam znajdziesz więcej informacji o tym gabinecie, o którym pisze koleżanka.
04-22-2016, 02:07 PM
Uśmiech na ślubie.
Ja sceptycznie zawsze patrzyłam na tego typu zabiegi, aż do czasu, kiedy moja koleżanka z nich skorzystała po raz pierwszy. Jako, że pali papierosy to zawsze jej zęby były nieco żółte. Po takiej terapii wyglądają rewelacyjnie. Postanowiłam też spróbować, tym bardziej, że to nic nie boli.
04-22-2016, 03:48 PM
Uśmiech na ślubie.
Wiele miesięcy próbowałem znaleźć odpowiedniego specjalistę do moich zębów. Jak już myślałem, że to będzie ten to zawsze coś psuło jego opinię. W końcu znalazłem. I to jest właśnie ten gabinet.
04-22-2016, 04:19 PM
Uśmiech na ślubie.
Jeśli ma ci pomóc to tylko najlepszy dentysta Warszawa cennik ma jasno określony, więc możesz bez problemu oszacować ile taki zabieg będzie cię kosztował.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS