Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wasze ulubione sklepy z ubraniami?

06-08-2016, 11:10 AM
Czesc! Chciałbym Was zapytać, jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami itp.? Ja sam najczęściej zamawiam rzeczy po licytacjach, używane, najlepiej tylko kilka razy itp. Chodzę też po sklepach z używanymi ubraniami i w sumie powiem Wam, że często mogę coś fajnego tam kupić. Nie będę ukrywał, że nie mam za dużo pieniędzy, stąd nie stać mnie na ubrania renomowanych marek itp.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2016, 01:30 PM
Ja to tam mało co przywiązuję uwagi do ubrań.. byleby wszystko było czyste i tyle. Uważam, że w idziejszych czasach strasznie dużo osób przykuwa uwagę n a ciuchy, które tak naprawdę przykrywają tylko płaską osobowość i to, że ktoś w gruncie rzeczy jest nijaki.
06-08-2016, 02:56 PM
Kompletnie się nie zgadzam. Ubrania to sposób wyrażania siebie i można przez to wiele powiedzieć jakim kto jest człowiekiem. To nie tak, że one coś ukrywają, tylko wręcz przeciwnie, eksponujemy nimi naszą inność Wink No iuważam, że jak ktoś nie przykuwa uwagi do tego jak się ubiera to tylko i wyłącznie negatywnie świadczy o nim i albo jest leniem albo nie wiem co
06-08-2016, 05:35 PM
No ja mam taki jeden super sklep Wink reyoung.pl się nazywa i naprawdę super ubrania tam są. Dla osób, które mówią, że ciuchy są drogie to zobaczcie ich ofertę. Kupowałem u nich w sklepie internetowym kurtki i były naprawdę bardzo ciepłe i wygodne. Nie dość, że ceny są w porządku i uczciwe, to jeszcze naprawdę modne i fajne rzeczy mają w ofercie. Także mnie też nie przekonuje argument, nie kupuje bo mnie nie stać itp.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS