Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wie ktoś gdzie można dostać motylki 3d?

10-09-2017, 06:37 AM
Moje dziecko wróciło dzisiaj od koleżanki, u której widziało jakieś motylki 3d i teraz wierci mi dziurę w brzuchu, żeby jej też takie kupić. Mówi, że wygladają jak prawdziwe i w ogóle są śliczne. Nie mam pojęcia o czym ona mówi, ale że podobno są tanie to chciałabym je jej kupić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-09-2017, 07:02 AM
No tak, teraz to na te trójwymiarowe cacka jest moda i wszystkie dziewczynki chcą mieć takie w swoim pokoju. Ja na szczęście mam chłopców, a oni mają całkiem inne zainteresowania.
10-09-2017, 07:44 AM
Nie tylko dziewczynki Smile. Ja jestem duża, a też sobie je kupiłam. Motylki 3d wyglądają pięknie zarówno na ścianie jak i na meblach. Wszystko zależy jaki kto ma na nie pomysł. Niektórzy używają ich także do zdobienia samochodów do ślubu. Są zrobione z tworzywa, które może być dowolnie wyginane. Skoro cię interesują zajrzyj tutaj: http://naklejkomania.eu/motyle-3d/13163-...agnes.html. Motylki są w różnych wersjach kolorystycznych więc z łatwością dobierzesz je do wystroju pokoju.
10-09-2017, 08:02 AM
A jak się to przyczepia? Myślałam, że są samoprzylepne, jak hologramy cz coś.
10-09-2017, 08:29 AM
Nie, nie, mogą być mocowane na taśmę dwustronnie przylepną albo na magnesy, zależy od powierzchni. To naprawdę niebanalna dekoracja, która doda lekkości każdemu pomieszczeniu.
10-09-2017, 10:17 AM
Ja to tam za motylkami nie jestem, ale jak już jesteśmy przy niebanalnych dekoracjach, to słyszałam o drukowanych obrazach, które dają wrażenie głębi i człowiek się czuje, jakby tam był.
10-09-2017, 11:28 AM
Aaa, to marzy ci się tryptyk – obraz nadrukowany na bardzo dobrym płótnie, w doskonałej rozdzielczości. Nie potrzeba żadnych ram i obraz jest od razu gotowy do zawieszenia. Ponieważ nie emituje żadnych szkodliwych substancji można go powiesić zarówno w sypialni jak i w pokoju dziecięcym. Jeden z nich znajdziesz na tej stronie: http://naklejkomania.eu/obrazy-i-plakaty...t-508.html, jestem pewna, że ci cię spodoba.
10-09-2017, 11:48 AM
No właśnie ja bym chciała coś takiego do salonu. Kumpela mówiła, że optycznie powiększa pomieszczenie, poza tym, że jest naprawdę ładny.
10-09-2017, 02:44 PM
To pewnie takie cudo sporo kosztuje Sad
10-09-2017, 04:24 PM
No właśnie nie, to wydatek rzędu 150 – 170 zł.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS