Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 głosów - 1 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wnętrze marzeń

06-09-2016, 02:11 PM
Wnętrze marzeń
Cześć Wam! Mam do Was dużą prośbę. Chcę skorzystać z oferty biura projektowego, by poprosić o pomoc w realizacji aranżacji wnętrza naszego mieszkania. Czy ktoś z Was zna dobrą ofertę takiej firmy? Będę wdzięczny za jakieś fajne rekomendacje Wink Pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2016, 04:50 PM
Wnętrze marzeń
Było kiedyś jedno renomowane biuro projektowe we Wrocławiu, ale nie wiem czy wciąż działają.. korzystałem z oferty jednej świetnej firmy w przeszłości i muszę przyznać, że nigdy nie widziałem takich profesjonalistów w akcji Wink Mało jest teraz fachowców tego typu.
06-09-2016, 06:39 PM
Wnętrze marzeń
Ale kolega wyżej pomocny Tongue ja też mogę napisać, że koajrzę to i to, ale co z tego jak nie podam konkretów ;P Także wydaję mi się, że autorowi na dużo to się nie zda i nie pomoże.
06-09-2016, 06:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-13-2018 09:25 PM przez niechorze.)
Wnętrze marzeń
Polecam Ci zajrzeć tutaj, masz tam galerię z efektami pracy jednego świetnego biura projektowego. yvdesign.pl/galeria/wnetrza/, zobacz sobie na ich ofertę i sam oceń, czy takie coś by Cię satysfakcjonowało Wink
06-09-2016, 08:47 PM
Wnętrze marzeń
Ja sam osobiście korzystałem nie raz usług wielu projektantów wnętrz i pracowałem z wieloma z nich i stwierdzam, że to prawdziwi artyści i osoby, które mają pasję w tym co robią i naprawdę znają się na rzeczy.
06-09-2016, 08:59 PM
Wnętrze marzeń
Dziękuję serdecznie za pomoc, cieszę się, że udało mi się znaleźć firmę, która by mogła spełnić moje kryteria Wink Szczerze powiem, że nie myślałem, że tak szybko mi ktoś coś odpowie i pomoże tutaj, miłe zaskoczenie Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS