Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wśród zabawek kucyki My Little Pony są najlepszym wyborem – zgodzicie się ze mną?

03-24-2017, 08:13 AM
Wśród zabawek kucyki My Little Pony są najlepszym wyborem – zgodzicie się ze mną?
Cześć! Czy wy w dzieciństwie też byliście zakochani w kucykach my Little pony? Zastanawiam się, czy moda na nie przetrwała do dzisiejszych czasów. Wiadomo, że teraz dzieci i młodzież jest inna. Niedługo są urodziny mojej kuzynki i zastanawiam się, czy kucyk to odpowiedni prezent dla niej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-24-2017, 10:12 AM
Ja też zawsze uwielbiałam kucyki! Pamiętam, że sama miałam takiego z tęczową grzywą.
03-24-2017, 12:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-17-2017 08:31 PM przez niechorze.)
Sądzę, że jeśli chodzi o zabawki kucyki My Little Pony są ponadczasowe i na pewno spodobają się Twojej siostrze ciotecznej. Skoro kochasz kucyki, to zadanie masz ułatwione. Wejdź na stronę internetową: ebambini.pl/Kucyki-c1508 i wybierz według własnego gustu. Wiele kucyków występuje na stronie nie pojedynczo, a w ramach większego zestawu z akcesoriami.
03-24-2017, 03:16 PM
Ten mój z tęczową grzywą też tutaj jest! Ja bym brała właśnie go. Wygląd zabawki jest dla dziecka bardzo istotny. A takim kucykiem z powodzeniem może się pochwalić koleżankom! Sama pamiętam, jak wszyscy mi go zazdrościli, na moim osiedlu wszyscy mieli lalki, a tylko ja kucyka.
03-24-2017, 06:12 PM
Chyba faktycznie wezmę tego tęczowego, a drugiego z niebieską grzywą. Kucyki są tanie, więc od czasu do czasu mogę kupić dla małej nawet dwie zabawki. Dzięki za pomoc!
03-24-2017, 08:45 PM
Powodzenia, kuzynka na pewno będzie zadowolona z prezentu. Kto nie kocha kucyków?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS