Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wymiana czy regeneracja belki w Peugeot 206?

04-19-2017, 12:10 PM
Mam 8-letniego Peugeota 206 i podobno musze zrobic w nim tylną belke. Objawy to skrzypienia i metaliczne odgłosy dochodzące z tylu zawieszenia, zwłaszcza na zakretach i jak ruszam z miejsca. Tato mówi że to norma we francuskich autach i że to na pewno tylna belka. Podobno ten element się regencje, ale ja jakos boje się tego slowa. Wolałabym nową cześć, nawet jak trzeba dopłacić. Ile będzie mnie kosztowac taka naprawa?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-19-2017, 01:39 PM
Może wystarczy tylko wymienić łożyska igiełkowe wewnątrz wahaczy. Ja radziłbym poszukać jakiegoś dobrego warsztatu zajmującego się naprawiami zawieszeń w autach francuskich. Oni ci dokładnie powiedzą co trzeba zrobić i ile to będzie kosztować.
04-19-2017, 03:45 PM
Jesli słyszcz metaliczne odgłosy to już pewnie belka nadaje się tylko do regeneracji. Wymiana się nie opłaca. Wszyscy decydują się na regeneracje bo nic innego nie ma ekonomicznego sensu.
04-19-2017, 04:09 PM
Aha, czyli w gre wchodzi tylko regeneracja. A ile będzie kosztowac ta regeneracja belki w Peugeot 206 i jak długo może potrwac naprawa?
04-19-2017, 05:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-02-2018 11:06 PM przez niechorze.)
To zalezy u kogo robisz. Możesz tak jak sugerował kolega znaleźć warsztat specjalizujący sie w autach francuskich i zawierzyć ich doświadczeniu. Możesz też wybrac drugą opcję, gdzie korzystasz z usług firmy, która zajmuje się regeneracją belek. Wtedy w warsztacie zdejmują belkę z Twojego auta, wysyłają ją do regeneracji, czekasz kilka dni i przychodzi odnowiona belka z naprawionymi wahaczami z nowymi uszczelniaczami, wprostowanymi czopami itd. Na tej stronie masz opisane jak to wygląda tylnabelkapolska.pl/cennik/peugeot/tylna-belka-peugeot-206/ Na dole strony masz tez cene ile kosztuje regeneracja belki Peugeot 206. Z przesyłką to jakieś 800zł.
04-19-2017, 07:18 PM
Dzieki za takie szczególowe objaśnienieSmile Jednym słowem powinam zmieścic sie w okolicach tysiąca. Troszke dużo, ale już nie moge wytrzymać z tym skrzypieniem. Strasznie mnie to wkurza.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS