Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zabiegi falą uderzeniową w Warszawie – gdzie najkorzystniej?

06-26-2017, 04:15 PM
Chodził ktoś w Warszawie na zabiegi falą uderzeniową? Gdzie waszym zdaniem najkorzystniej pod względem cen, oczekiwania i samej jakości terapii? Będę zobowiązany za odpowiedzi na temat, pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-26-2017, 05:46 PM
Nic ci się nie pomyliło? Zabiegi falą uderzeniową? Na czym niby miałoby to polegać?
06-26-2017, 08:29 PM
Zajrzyj tu - https://rehmedicon.com/oferta/fala-uderzeniowa. Córka chodziła na zabiegi i była zadowolona a płaciłam mniej niż w poprzednim ośrodku. A polega to na wyemitowaniu energii która uderza w ciebie z dużą szybkością dzięki czemu stare fibroblasty ulegają zniszczeniu, komórki doznają szoku i szybciej się regenrują. Aż trudno sobie wyobrazić ile dobra dla organizmu może spowodować kontrolowana fala uderzeniowa Warszawa to niby duże miasto a jak szukałam tych zabiegów to było trudno znaleźć, dlatego się dzielę Smile
06-26-2017, 08:52 PM
Chwała ci za to bo rzeczywiście trudno znalezc solidny osrodek oferujący tego typu zabiegi. Jestem bardzo wdzięczny, pozdrawiam.
06-26-2017, 09:13 PM
Szczerze to trudno mi uwierzyć żeby to miało jakikolwiek wpływ na organizm. Może znikomy, a większość to wmawianie sobie że to coś da. Wymyśla się coraz to nowe terapie, badania i metody, kosztuje to krocie a później trzeba jeszcze aparature specjalna kupic a prawdziwe choroby ktore zbieraja swoje zniwo jak rak chociazby wymykaja sie spod kontroli.
06-26-2017, 09:30 PM
Słuchaj, kazdy ma swoje zdanie na pewne tematy ale swiata nie zmienimy. Temat jest o fali uderzeniowej i o tym piszmy a jesli chcesz podyskutowac o innych rzeczach to droga wolna na pewno znajdziesz wiele podobnych for i ludzi którzy zechca cie czytac i sie z toba zgadzać.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS