Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zakres zadań pracownika.

05-18-2016, 12:05 PM
Zakres zadań pracownika.
Zatrudniam w mojej firmie pracownika, który ma być odpowiedzialny kompleksowo za utrzymanie stanu maszyn i budynku firmowego. Jak myślicie, jaki zakres zadań powinienem wpisać mu w jego obowiązki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-18-2016, 01:29 PM
Zakres zadań pracownika.
Sądzę, że tutaj nie masz wielkiego wyboru. Nie ma sensu wypisywać wszystkiego czym ma się zajmować, bo to jak sam pewnie wiesz jest tylko kwestia teoretyczna. Wynika w trakcie pracy mnóstwo problemowo którym trzeba zaradzic i tym on musi się zająć.
05-18-2016, 04:08 PM
Zakres zadań pracownika.
W mojej firmie na przykład kierownik utrzymania ruchu zajmował się ostatnio wyborem materiału antykorozyjnego na dach budynku. Jak wszystko to wszystko, ale oczywiście granicach rozsądku. Jeżeli pracy jest zbyt dużo, to wtedy wysyłam kogoś do pomocy.
05-18-2016, 04:17 PM
Zakres zadań pracownika.
Dobry pracownik w tym zakresie to skarb. Ale na rynku pracy nie ma ich zbyt wielu, a poszukiwanie kogość z odpowiednimi kwalifikacjami w małym mieście to już wielkie wyzwanie. Mi się na szczęście udało i pan Roman daje radę ze wszystkim. Nie ważne czy ma ogarnąć zawory przemysłowe czy ma naprawić kran w kuchni. Jest w stanie pokonać wszystkie nieprawidłowości.
05-18-2016, 04:25 PM
Zakres zadań pracownika.
Pracownik musi znać się na tym co robi. Musi się też tym interesować, bo na rynku pojawia się wiele nowości, które można śmiało zastosować w dzisiejszych firmach. Ale to muszą robić ludzie z pasją, którzy potrafią też wymyślić coś z niczego.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS