Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

jaki sprzęt do koszenia wybrać?

08-24-2016, 10:11 AM
hej, chciałbym zasięgnąć opinii ws sprzętu do koszenia. Mam dość spory obszar do wykorzenia, nieco ponad 3 tys m i zastanawiam się nad kupnem traktorka. Ale nigdy nie używałem i nie wiem czy się nadaje? Teren jest w miarę równy, w kilku miejscach są nierówności, raczej nie wyczuwalne. No i kilka krzaczków po brzegach, ale to będę musiał jakoś inaczej wykosić. Coś polecacie, myślicie, że traktorek to dobry pomysł?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-24-2016, 11:32 AM
to zawsze dobry pomysł zwłaszcza, że masz konkretne metry do zrobienia. Według mnie traktorek to już konkretna inwestycja, więc warto wybrać model ze średniej półki cenowej, żeby mieć gwarancję działania. Ja co prawda traktorka nie mam, ale znajomi tak i zawsze mają dużo frajdy z koszenia Smile
08-24-2016, 12:11 PM
oczywiście, że się nadaje, a nawet bym powiedzial, jest koniecznością jeśli masz tyle metrów. I wtedy koniecznie taką która zbiera wykoszoną trawę, żeby zaoszczędzić i roboty i czasu, bo koszenie traktorkiem właśnie po to jest by oszczędzić czas i nie męczyć się w ogrodzie z kosiarką na kabel.
08-24-2016, 01:44 PM
zgodzę się, traktorek koniecznie, fajnie się te sprzęty prezentują, to trochę takie pożyteczne zabawki dla małych chłopców Smile
08-24-2016, 04:23 PM
Mąż kupił i rzeczywiście, najchętniej by z niego nie zsiadał. Fajny sprzęt, chodzi bardzo dobrze, zbiera trawę i nie jest wcale tak głośny. Co prawda trzeba trzeba nieco zainwestować, ale ta cena zwraca się po niedługim czasie.
08-24-2016, 04:36 PM
traktorek to raz, a kosa spalinowa to dwa. Piszesz, że masz kilka zakamarków do uprzątnięcia, więc kosa będzie idealna do tego typu zadań, bo będziesz mógł sięgnąć z głąb krzaków i wykosić co trzeba. No i warto wybrać ten traktorek, który zbiera trawę, to zaoszczędzisz sobie dodatkowej roboty. Fajnie się go prowadzi, sprzęt jest wbrew pozorom lekki, sam mam używam, więc mogę polecić.
08-24-2016, 05:49 PM
najlepiej taki nie za tani i nie za drogi, ten w średniej cenie będzie spełniał wszelkie jakościowe wymogi, więc bez obaw możesz się zaopatrzyć w traktorek.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS