Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat

Pełna wersja: Z jakich dodatkowych firm korzystacie..?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie, mam do Was pewien temat na dyskusję i ogólnie pytanie do Was. Otóż, założyłem rok temu firmę, która coraz bardziej się rozwija. Obecnie zatrudniam ośmiu pracowników i jak tak dalej pójdzie, to wszystko pójdzie na jeszcze większą skalę. Ale nie o tym, chciałbym zapytać czy zatrudniacie jakieś dodatkowe studia, firmy itp. które pomagają Wam wypełniać obowiązki itp.? A może pełnią dodatkowe funkcje, jak oferowanie usług sprzątających itp.? Proszę o Wasze opine Wink
No ja całkowicie polegam, na jednej bardzo dobrej firmie, która właśnie perfekcyjnie sprząta na Śląsku, różne zakłady, biura itp. Bardzo lubię do nich się zgłaszać, bo jednak pracownicy mojej firmy to potrafią całkiem umiejętnie brudzić i należy potem zadbać o czystość.
Jak dla nas, firma ochroniarska z Zielonej Góry to prawdziwy mus. Musimy mieć firmę, która będzie oferowała najwyższą jakość ochrony, bo prowadzimy sklep jubilerski i naprawdę dbamy o to, by nic z cenną bielizną się nie stało. A akurat ta oferta ochroniarzy nam bardzo się spodobała, bo mają bardzo dobrych pracowników, którzy są bardzo profesjonalni w tym co robią.
Ja podobnie jak kolega wyżej, musimy zawsze wynajmować firmę sprzątającą bo pracujemy na budowie i taka firma musi profesjonalnie zawsze sprzątać, na zakończneie naszej pracy. Kiedyś oferowaliśmy też takie coś, ale to jednak muszą przyjechać fachowcy i faktycznei profesjonalnie wysprzątać budynek itp.
My też stawiamy na firmę ochroniarską, która nie dość, że dogląda naszego interesu to jeszcze odstrasza potencjalnych opryszków, by się nią zbytnio nie interesowali nocą
Przekierowanie