Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat

Pełna wersja: Czytnik kodów z dostępem do aplikacji mobilnej.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Interesuje mnie aplikacja jak w temacie. Szukam kogoś kto jest w stanie to dla mnie napisać i skonfigurować z urządzeniami mobilnymi. Znacie kogoś kto zajmuje się czymś takim? Będę mega wdzięczny za informacje.
Wejdź na jantar.pl/branze/logistyka-i-magazynowanie/czytniki-kodow-kreskowych-terminale-tablety/ i tam zobacz. Nie wiem czy akurat link dobrze dobrałem do tego co mówisz ale firma potrafi się dostosować do klienta więc tutaj jest jej największy atut.
Dla mnie firma robiła duży projekt. Pracowała dla nas nad programem dla sklepów sieciowych i powiem wam że system działa i dzięki niemu podwoiliśmy zyski ponieważ usprawnia on niesamowicie prace. Super sprawa a firmę polecam.
Czy to ta sama firma co zajmowała się dla mnie samoprzylepnymi etykietami? Nazwa ta sama, strona ta sama, wszystko to samo Big Grin Wydaje mi się że chyba dobrze trafiłam i to po prostu jedna i tam sama firma.
Firmę można z czystym sumieniem polecić i nie będę się zastanawiał czy dobrze zrobili swoją pracę Big Grin Polecam i pozdrawiam. Jak skończą to daj znać jak przebiegła współpraca.
Przekierowanie