Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat

Pełna wersja: Taktyki do pokojów zagadek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Są tutaj jacyś zapaleńcy, którzy już wiele razy byli w pokojach zagadek? Może macie jakieś fajne taktyki jak sobie radzić z tymi zagadkami? Generalnie chodzi mi po prostu o to jak grać w escape room żeby zmieścić się oczywiście w czasie z tymi zadaniami Big Grin
no nie mogę, doszukujesz się jakiejś taktyki??? Przecież to ma być czysta zabawa, a nie próbowanie udowodnienia czegoś sobie albo innym…tam nie ma żadnych statystyk, rekordów i takich rzeczy. Idziesz i dobrze się bawisz.
Jeśli chodzi o te popularne escape rooms Poznań był ostatnim na razie miejsce gdzie się wybrałam i tam zdecydoanie było najfajniej. Żadne tam taktyki, wchodzisz ogarniasz zadanie i próbujesz je rozwiązać ze znajomymi. Nie ma co się spinać, zabawa jest super przy tym.
oj tam oj tam, ja zawsze byłem człowiekiem ambtnym i próbuję każdą rzecz rozkładać na czynniki pierwsze. W tych pokojach zagadek jeszcze nie byłem i chciałem się co nieco dowiedzieć.
Ja tam nie będę spojlerował bo to psuje zabawę. Wejdziesz do takiego pokoju i przekonasz się na własnej skórze na czym to polega, a naprawdę warto jest się wybrać.
Przekierowanie