Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat

Pełna wersja: Jak naprawić tylną belkę w samochodzie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mój chłopak zawyrokował w ubiegłym tygodniu że w moim 206 jest problem z tylną belką więc pora do serwisu. On jest trochę zapracowany, obiecał że to załatwi ale może znacie jakiś sensowny serwis w których w miarę niedrogo uda się to zreperować? Czas jest dla mnie ważny...
W moim przypadku bardzo dobrze spisał się SerwisAutFrancuskich.pl, wejdź sobie na ich stronę, bardzo solidna ekipa z dużą praktyką. Tych wszystkich modeli z Francji nikt nie zna lepiej niż oni.
Dokładnie, to super warsztat. Kompleksowo naprawiają tylne belki w Warszawie i co ciekawe wcale nie są tak drodzy jak się pozornie może wydawać. A rzeczywiście znają się na rzeczy i specjalizują właśnie we francuzach.
Jakoś z pół roku temu chciałem się zorientować ile kosztuje naprawa belki w Poznaniu i nawet nie było tak źle, sądziłem że jedna wycenią to drożej. Sam się muszę przyjrzeć swojej bo chyba nie jest w super stanie już.
Bardzo lubię francuskie samochody ale często się słyszy że są awaryjne. No widać taka specyfika ale wygląd mają naprawdę boski! Jeździłam sobie trzy lata renault i bardzo chętnie znowu kupiłabym coś z Francji.
Pamiętaj żeby swoje auto powierzyć serwisowi z doświadczeniem i rozeznaniem, nie szukaj na siłę oszczędności. Samochody tego nie lubią a francuskie to już w szczególności Smile
Przekierowanie