Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat

Pełna wersja: Czy są apteki w Ełku, w centrum miasta?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Niedługo przeprowadzam się do Ełku w związku z kontrkatem, jaki moja firma podpisała w tym regionie. Trochę tam zostanę i próbuje jakość ogarnąć sobie tematy organizacyjne. Szukam też aptek, bo przezorny zawasze ubezpieczony. Byłoby fajnie, gdyby uydało się coś znaleźć w samym centrum. Wiecie coś na ten temat?
Ełk to dość spore miasto, wiec aptek też trochę znajdziesz, ale jeśli chodzi o centrum, to akurat wiele ich nie ma.
Masz racje w ścisłym centrum nie ma ich wiele. Ale za to jest mnóstwo zabytków, które Ci się spodobają Smile)) W końcu nie sama pracą człowiek żyje i czasami trzeba też trochę od niej odpocząć.
Zabytki już mam wytypowane, które pójdą na pierwsze oglądanie, ale mimo wszystko licze na pomoc z tą apteką, bo to jednak strategiczny sklep…
No racja, w aptekach to zawsze można się wszystkiego dowiedzieć, nie tylko o chorobach…Tak na poważnie to w ścisłym centrum jest ta apteka http://aptekigemini.pl/apteki/warminsko-mazurskie,elk,7, którą ja bardzo często odwiedzam. To oczywiście nie jedyna apteka Ełk ma ich kilka.
W każdym mieście jest zawsze kilka aptek, choćby dla samej konkurencji, żeby klienci mogli otrzymywać lepsze oferty cenowe. Więc czy chodzi o aptekigemini.pl czy inną siec aptek, zawsze dobrze, mieć alternatywę.
Apteka to sklep jak każdy inny, w którym można kupić raz drożej raz taniej, wiec warto mieć podgląd po d to, gdzie w danym czasie można zrobić tańsze zakupy. Różnice w cenach czasami są bardzo duże i jak się kupujhe spore ilosci leków, to różnica wychodzi bardzo duża.
Zgadzam się…
Przekierowanie