Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat

Pełna wersja: Warszawa – studio fotograficzne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim. Wybaczcie że zawracam głowę, ale chciałabym się was wypytać czy znacie może jakieś dobre studio fotograficzne, które mogłabym wynająć na kilka dni w dobrej cenie. Oczywiście interesuje mnie jedynie warszawa, ponieważ tutaj mam swoją działalność i tu też będę wykonywać sesje do katalogu. Jeśli macie jakieś propozycje to będę wdzięczna za chęć niesienia pomocy kobiecie, która ma stosunkowo mało czasu na załatwienie takich spraw. Pozdrawiam
Witaj. miałam podobnie w zeszłym roku. Też szukałam obiektu, też potrzebowałam porady i w sumie znalazłam coś w necie, ale niestety nie w Warszawie a w Gdyni. Pamiętam, że zapłaciłam za wynajem około 3tys złotych, ale obiekt tak do końca nie spełniał moich oczekiwań. Jeśli znajdziesz coś, może ja też bym się skusiła.
Cześć dziewczyny. Ja także mam w planach wykonać sesję do nowego katalogu naszego sklepu. Mam już fotografa, ale niestety brakuje pomysłu i przestrzeni. Jeśli nie będzie to problemem też będę obserwował temat, a nóż ktoś coś tu poleci. Pozdrawiam
Witam. W sumie dużym miastem jest Warszawa studio fotograficzne powinno się znaleźć bez problemu. Moi znajomi ostatnio wynajmowali pomieszczenia w tym studiu https://bakarum.pl/. Byli zadowoleni, bo było tam wszystko co było potrzebne. Może akurat pomoże wam to w czymś. Z tego co się orientuję to w tym studiu wynajmują także przestrzeń dostosowany do planów zdjęciowych, więc i asysta czy wizażystka też jest w ofercie. Nie orientuję się jednak jak to cenowo wypada, te opcje dodatkowe.
Ja się niestety nie znam na takich powierzchniach. Wiem tyle, że przeważnie fotografowie posiadają swoje studia fotograficzne, chociaż mam też świadomość, że czasami niewielki pokój to za mało by wykonać profesjonalną sesję.
Ok. dzięki. Nie gniewam się, że też szukacie. W sumie lepiej przynajmniej raźniej. Mnie zależy głównie na przestrzeni.
Poleciłbym to studio. W sumie nie trzeba nic zabierać prócz aparatu, wszystko jest na miejscu.
Przekierowanie