Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat

Pełna wersja: Czy dyplom dla pierwszoklasisty to nie przesada?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, mam taki dylemat. Pojawił się u nas pomysl, żeby na zakończenie pierwszej klasy wręczyć każdemu uczniowi specjalny dyplom dla pierwszoklasisty. Nie mam niestety doświadczenia w tym zakresie, bo to moje pierwsze szkolne dziecko Smile czy taka jest tradycja czy to jakiś wymysl?
czemu wymysł? Fajna pamiatka raczej?
Nie wiem, dlatego pytam :PPP
Praktykuja cos takiego już w przedszkolu, wiec w szkole chyba tym bardziej nie dziwi mnie to Smile przynajmniej u mnie w grupie.
Ja mam dziewczynki w 2 i 3 klasie i co roku wlasnie cos takiego wręczamy na zakończenie nauki.
Serio? A gdzie w takim razie takie rzeczy można kupić?
jest taki sklep internetowy, który nazywa się Biały Atrament. Kolezanka – nauczycielka – dala mi namiar na niegoSmile) Masz w nim różnego rodzaju dyplomy, w tym i wlasnie dyplom dla pierwszoklasisty – bodajże kilka wzorów do wyboru.
A jakiś jeszcze link do ich strony poproszę Smile
Proszę bardzo: http://www.bialyatrament.pl/pl/uko%C5%84czenia-klas-i-v. Tam masz propozycje generalnie dla klas I-IV. Czyli problem z głowy na kilka lat do przodu Smile)) przynajmniej my tu mamy takie źródło zaopatrzenia. Bo jak dzieci dostały dyplom dla pierwszoklasisty to potem głupio było nie kontynuować tradycji i nie dawac im w kolejnym roku szkolnym.
No tak Smile zobaczymy jak u nas się przyjmie taka forma Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie