Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat

Pełna wersja: Czy można kupić ekologiczną śmietanę w Szczecinie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Całkiem niedawno przeprowadziłem się do Szczecina i tutaj teraz będę mieszkał. Po załatwieniu spraw organizacyjnych pozostało mi jednak załatwienie też kilku innych spraw codziennych. Muszę na przykład poszukać jakiegoś sklepu, w któym będę mógł kupić ekologiczne produkty spożywcze, między innymi śmietanę, którą bardzo lubię i często używam. Czy w Szczecinie mogę zrobić tego rodzaju zakupy?
Oczywiście, że tak, bo teraz ekologiczne produkty są na czasie i bardzo dużo klientów ich używa. Są po prostu dobre i nie ma się co dziwić, że ludzie dokonują takich wyborów.
Jeśli chodzi o ekologiczną śmietanę w Szczecinie to bez problemu znajdziesz ją tutaj http://www.owocowyswiat.pl/kategoria-kro...ny-76.html, podobnie jak cały szereg innych produktów nabiałowych. Większość oczywiście oznaczona logiem ekologicznej żywności.
Super, dzięki Tobie znalazłem więcej niż się spodziewałem...
To nie dzięki mnie, tylko dzięki sprzedawcy. To całkiem dobry interes i całkiem dobre produkty. Sama używam i widzę różnicę pomiędzy tym co się jada powiedzmy wskutek szybkich zakupów, a tym, co można zjeść przy przemyślanych zakupach produktów.
Ja Wam powiem tylko tyle, że lepszych miejsc do zakupów, jak to wspomnane przez koleżankę to nie widziałam. Jestem zdania, że warto kupować ekolgoczinie i warto żyć ekologicznie, bo tylko wszystkim na zdrowie wyjdzie.
Tylko trzeba uważać na nieuczciwych sprzedawców, bo wielu już twierdziło, że sprzedaje ekologicznie, a tak naprawdę to tylko nadruk na etykietach mieli.
Przekierowanie