Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat

Pełna wersja: Deska kompozytowa w Poznaniu – namiar na sklep
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
witam, czy ktoś z was miał może do czynienia z deska kompozytową? W sensie skorzystał z niej do budowy np. tarasu czy podłogi? Słyszałem same superlatywy o tym materiale i dlatego chciałbym go zamówić. Nie wiem tylko gdzie w można kupić w Poznaniu deskę kompozytową? Możecie podpowiedzieć coś?
To fakt ja też wybrałem ostatecznie na taras deskę kompozytowa, bo nie tylko jest świetna imitacją drewna, ale też nie ma jego wad.
Czyli czego?
Np. możesz sobie chodzić po takiej desce kompozytowej boso i nie wejdzie Ci żadna drzazga w stope. Bo to material, który laczy drewno i tworzywo sztuczne. Nie musisz też specjalnie konserwować takich desek. A to już wielka wygoda. No i prezentuje się tez bardzo elgancko.
Zgadzam się z kolega – impregnowanie drewna kilka razy w roku – przed sezonem, po sezonie…było dla mnie koszmarem.
To ja jeszcze tylko dorzucę, ze bardzo łatwo się je montuje.
tego akurat sam nie robilem, tylko skorzystałem z pomocy firmy.
Może z Poznania? Smile
A żebys wiedział, ze tak. Najpierw wyguglowalem w necie taki link: http://tdmtarasy.pl/oferta/tarasy-drewni...pozyt-wpc/, a potem na ich stronie znalazłem info, że mają magazyn w Poznaniu, wiec się tam udałem Smile ja akurat umiem i lubię trochę majsterkować, wiec polozenie tarasu nie było dla mnie kłopotem, ale dla tych, którzy się na tym nie znają dobra nowina – ta firma również swiadczy usługi montażu tarasów. Tak wiec jak widzisz za jednym zamachem załatwisz deskę kompozytową w Poznaniu i do kompletu - jej montaż przez fachowców.
I o takie coś mi chodzi. I jeszcze mam jedno a co z wypaczaniem takich desek?
Stron: 1 2
Przekierowanie