Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat

Pełna wersja: Wie ktoś gdzie można dostać motylki 3d?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Moje dziecko wróciło dzisiaj od koleżanki, u której widziało jakieś motylki 3d i teraz wierci mi dziurę w brzuchu, żeby jej też takie kupić. Mówi, że wygladają jak prawdziwe i w ogóle są śliczne. Nie mam pojęcia o czym ona mówi, ale że podobno są tanie to chciałabym je jej kupić.
No tak, teraz to na te trójwymiarowe cacka jest moda i wszystkie dziewczynki chcą mieć takie w swoim pokoju. Ja na szczęście mam chłopców, a oni mają całkiem inne zainteresowania.
Nie tylko dziewczynki Smile. Ja jestem duża, a też sobie je kupiłam. Motylki 3d wyglądają pięknie zarówno na ścianie jak i na meblach. Wszystko zależy jaki kto ma na nie pomysł. Niektórzy używają ich także do zdobienia samochodów do ślubu. Są zrobione z tworzywa, które może być dowolnie wyginane. Skoro cię interesują zajrzyj tutaj: http://naklejkomania.eu/motyle-3d/13163-...agnes.html. Motylki są w różnych wersjach kolorystycznych więc z łatwością dobierzesz je do wystroju pokoju.
A jak się to przyczepia? Myślałam, że są samoprzylepne, jak hologramy cz coś.
Nie, nie, mogą być mocowane na taśmę dwustronnie przylepną albo na magnesy, zależy od powierzchni. To naprawdę niebanalna dekoracja, która doda lekkości każdemu pomieszczeniu.
Ja to tam za motylkami nie jestem, ale jak już jesteśmy przy niebanalnych dekoracjach, to słyszałam o drukowanych obrazach, które dają wrażenie głębi i człowiek się czuje, jakby tam był.
Aaa, to marzy ci się tryptyk – obraz nadrukowany na bardzo dobrym płótnie, w doskonałej rozdzielczości. Nie potrzeba żadnych ram i obraz jest od razu gotowy do zawieszenia. Ponieważ nie emituje żadnych szkodliwych substancji można go powiesić zarówno w sypialni jak i w pokoju dziecięcym. Jeden z nich znajdziesz na tej stronie: http://naklejkomania.eu/obrazy-i-plakaty...t-508.html, jestem pewna, że ci cię spodoba.
No właśnie ja bym chciała coś takiego do salonu. Kumpela mówiła, że optycznie powiększa pomieszczenie, poza tym, że jest naprawdę ładny.
To pewnie takie cudo sporo kosztuje Sad
No właśnie nie, to wydatek rzędu 150 – 170 zł.
Stron: 1 2
Przekierowanie