Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat

Pełna wersja: Dekoracje ścienne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie! Przeniosłam się do nowego mieszkania. Już większość zrobiłam, ale jakoś brakuje mi jakiś ozdób na ścianach. Są bardzo puste. Myślę czy lustro dekoracyjne to może być fajne rozwiązanie na dekorację. Poza tym rozważam jeszcze nad kupnem jakiś obrazów. Doradźcie mi czym można ozdobić ściany w domu?
lustra dekoracyjne to atrakcja, którą bezwzględnie idąca z postępem posesorka lokalowa powinna brać pod uwagę przy zmianie mieszkanka. Ja w mieszkaniu zamontowałam chyba z jedenaście luster (straciłam rachubę) i nadal mam ochotę na kupowanie Smile Niezłe są także chociażby grafiki, uzupełnienia w stylu vintage etc. Jestem w stanie truć o tym w nieskończoność Smile Chyba pomyliłam fronty i zamiast zostać nauczycielką, wypadało mi się trudnić wystrojem wnętrz Smile
Wraz z narzeczonym zamówiliśmy w lecie lustro do salonu Calisto i trzeba zaznaczyć, że zaliczyliśmy świetny deal. Stylowy kształt i estetyczna rama kompletnie przemodelowały wygląd naszego ”dziennego” i teraz myślimy zamówić trochę innych dekoracji, które uzupełnią elementy współczesnej stylistyki Smile Pewnie wkrótce zasponsoruje sobie też lustro w sypialni, bo nasze przypomina o wiekach, które szczęśliwie już minęły.
Bardzo często wpadam na forum internetowe i zawsze jestem bardzo zadowolony z omawianych tutaj pogawędek. Przyznam się, że coraz bardziej rozważam o udekorowaniu swoich ścian w mieszkaniu. Nawet w piątek odnalazłem fajną witrynę online http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Nowoczesne/57 na której polecają rozmaite dekoracje. Chyba się skuszę, ale jeszcze jednak się nad tym zastanowię.
Przekierowanie