Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat

Pełna wersja: Jakie rozmiary butów oferuje sklep Nike?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy któraś z mam może mi pomóc. Szukam butów dla mojej córki, której zachciało się pograć w piłkę w klubie szkolnym, ale nie mam gdzie kupić jej butów. Brakuje rozmiarów, dajcie może jakiś ciekawy namiar.
Dziewczyna i piłka nożna to dość niespodziewane połączenie. Ale ja polecam sklep CTX Sport, tam masz praktycznie wszystko.
Zgadzam się z koleżanką...Wystarczy, że wejdziesz na https://ctxsport.com/sklep/nike/ i zobaczysz jak wielki jest tam wybór i dla dziewczyn i dla chłopców w każdym wieku. Ja sklep Nike znam już od wielu lat i w każdym sezonie kupuje obuwie dla moich dzieci.
Ktoś się tu dziwił, że dziewczyna i piłka do rzadkie połączenie. Kochani coraz więcej dziewczyn chce grać w piłkę zarówno amatorsko, jak i w klubach.
Sklep jest faktycznie bardzo fajny. Dostępna jest tam pełna rozmiarówka Nike, która faktycznie matakie wymiary, jak podają tableki. Rozmiarówka Nike dotyczy zarówno kobiet i mężczyzn oraz dzieci. W Każdym przypadku rozmiary są bardzo dokładne, o czym sam się przekonałem jak swego czasu złożyłem zamówienie.
Przekierowanie