Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat

Pełna wersja: Gdzie można sprawdzić ceny pozycjonowania strony internetowej?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam bardzo pilne pytanie, tak jak w temacie. Będę musiał zlecić takie działania dla strony mojej firmy. Odkąd ją posiadam niestety popularność jest minimalna i w obecnym stanie jej utrzymywanie nie ma większego sensu. Chciałbym jednak wcześniej wiedzieć, ile taka inwestycja kosztuje. Wiecie, czy da się to sprawdzić?
Oczywiście, że się da. Musisz po prostu zgłosić się do odpowiedniej firmy i poprosić o przygotowanie wyceny. Ceny pozycjonowania strony internetowej są w każdym przypadku ustalane indywidualnie. Potrzebna jest analiza witryny, sprawdzenie fraz i konkurencji na nie, określenie grupy docelowej. Ogólnie sporo tego, ale na tej podstawie przygotowywana jest później strategia promocji, a i można określić koszty wtedy.
Dziękuję, za tak wyczerpującą odpowiedź! Jeszcze zastanawia mnie tylko, czy w ramach takich działań prowadzone są jakieś kampanie reklamowe w mediach społecznościowych?
Jeśli chcesz albo jest taka potrzeba to mogą, na przykład poprzez Facebook Ads. Według mnie to właśnie na tym portalu najbardziej opłaca się dzisiaj promować. Można zyskać dużo i to stosunkowo niskim kosztem. Ale żeby reklama strony była skuteczna, to musi być solidnie przygotowana, w sensie dobra strategia.
Super, jeszcze raz dzięki za info. Bardzo mi pomogłaś!
Przekierowanie