Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat
Członek, który jest zbyt mały.. - Wersja do druku

+- Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat (http://niechorzekwatery.pl)
+-- Dział: Istotne sprawy (/Forum-Istotne-sprawy)
+--- Dział: Sfera uczuciowa (/Forum-Sfera-uczuciowa)
+--- Wątek: Członek, który jest zbyt mały.. (/Thread-Czlonek-ktory-jest-zbyt-maly)

Członek, który jest zbyt mały.. - priortytet82 - 05-18-2016 09:41 AM

Ostatnio usłyszałem od dziewczyny, że mam strasznie małego penisa.. zabolało. Postanowiłem, że czas to jakoś zmienić. Może ktoś z Was na forum, zna jakieś tabletki, specyfiki, które skutecznie mogą powiększyć penisa? Chociaż trochę.. proszę o komentarze.

Członek, który jest zbyt mały.. - Apollo13 - 05-18-2016 12:39 PM

Ja po sobie wiem, że Penihuge efekty ma piorunujące i faktyczne działa. Już po krótkiej kuracji odnotowałem zmiany na plus, a jest coraz lepiej i lepiej.. naprawdę super uczucie i jak rośnie samoocena Wink

Członek, który jest zbyt mały.. - banan - 05-18-2016 03:37 PM

Po Internecie krążą bardzo dobre opinie o MegaSize Wink Sam zamówiłem niedawno tabletki i dopiero zaczynam.. ale czuję, że po kuracji mój członek naprawdę zyska o wiele większy wygląd Wink

Członek, który jest zbyt mały.. - kowal - 05-18-2016 04:57 PM

Od siebie polecam Penis Pills Rank to świetny ranking, na którym można wyczytać, które tabletki są najskuteczniejsze i którym warto zaufać. Wszystko ładnie tam rozpisane jest, pod względem ceny, opinii innych itp.