Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat
Opinia o wypożyczalni - Wersja do druku

+- Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat (http://niechorzekwatery.pl)
+-- Dział: O technice (/Forum-O-technice)
+--- Dział: Za kierownicą auta (/Forum-Za-kierownica-auta)
+--- Wątek: Opinia o wypożyczalni (/Thread-Opinia-o-wypozyczalni)

Opinia o wypożyczalni - Apollo13 - 06-29-2016 06:21 PM

Witam interesowała by mnie wasza opinia. W necie reklamuje się pewna wypożyczalnia samochodów osobowych Poznań to jest ich lokalizacja zdaje się. Jeśli mi ktoś chce pomóc to zaraz podam nazwę. Słyszałem bardzo dobre opinie o tej firmie, wydaje się że jest najlepsza w swoim rejonie i tylko się chce upewnić co do tego. Proszę o odzew to podam nazwę firmy pozdrawiam

Opinia o wypożyczalni - priortytet82 - 06-29-2016 07:46 PM

A czemu nie podasz od razu?? Ja wiem gdzie jest bardzo dobra i sprawdzona, często polecana mi przez znajomych przedsiębiorców wypożyczalnia samochodów Swarzędz, moi drodzy. To jest miasto które handlem i transportem stoi, jest ttam duża konkurencja, dlatego tamtejsza wypożyczalnia oferuje bardzo niskie ceny. Super dla firm, warto wyprobować zamiast leasingów i tak dalej

Opinia o wypożyczalni - mojzesz - 06-29-2016 09:32 PM

Tak zgadza się leasing jest często gorszy niż wynajem. U mnie to lepiej dzała. Przez to że nie potrzebuję dodatkowego auta cały czas wynajem jest lepszym rozwiązaniem. Ostatnio wpisałem sobie w wyszukiwarkę wynajem samochodów Luboń i okazało się, że jest abrdzo dużo takich firm i wiele ma super opinie. Bardzo dobrze im idzie, mają ładne autka, z klimą itp.

Opinia o wypożyczalni - DarekUszok - 06-29-2016 09:59 PM

Podpisuję się po dtym, sto razy bardziej wolę wynająć busa czy co tam niż leasing na stałe. Z osobówkami jest tak samo