Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat
Czytnik kodów z dostępem do aplikacji mobilnej. - Wersja do druku

+- Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat (http://niechorzekwatery.pl)
+-- Dział: O technice (/Forum-O-technice)
+--- Dział: Urządzenia, maszyny (/Forum-Urzadzenia-maszyny)
+--- Wątek: Czytnik kodów z dostępem do aplikacji mobilnej. (/Thread-Czytnik-kodow-z-dostepem-do-aplikacji-mobilnej)

Czytnik kodów z dostępem do aplikacji mobilnej. - marecky879 - 08-19-2016 08:36 AM

Interesuje mnie aplikacja jak w temacie. Szukam kogoś kto jest w stanie to dla mnie napisać i skonfigurować z urządzeniami mobilnymi. Znacie kogoś kto zajmuje się czymś takim? Będę mega wdzięczny za informacje.

Czytnik kodów z dostępem do aplikacji mobilnej. - deXXXter - 08-19-2016 10:41 AM

Wejdź na jantar.pl/branze/logistyka-i-magazynowanie/czytniki-kodow-kreskowych-terminale-tablety/ i tam zobacz. Nie wiem czy akurat link dobrze dobrałem do tego co mówisz ale firma potrafi się dostosować do klienta więc tutaj jest jej największy atut.

Czytnik kodów z dostępem do aplikacji mobilnej. - tęczowaALA - 08-19-2016 11:48 AM

Dla mnie firma robiła duży projekt. Pracowała dla nas nad programem dla sklepów sieciowych i powiem wam że system działa i dzięki niemu podwoiliśmy zyski ponieważ usprawnia on niesamowicie prace. Super sprawa a firmę polecam.

Czytnik kodów z dostępem do aplikacji mobilnej. - JustynaKotek89 - 08-19-2016 02:19 PM

Czy to ta sama firma co zajmowała się dla mnie samoprzylepnymi etykietami? Nazwa ta sama, strona ta sama, wszystko to samo Big Grin Wydaje mi się że chyba dobrze trafiłam i to po prostu jedna i tam sama firma.

Czytnik kodów z dostępem do aplikacji mobilnej. - kowal - 08-19-2016 03:48 PM

Firmę można z czystym sumieniem polecić i nie będę się zastanawiał czy dobrze zrobili swoją pracę Big Grin Polecam i pozdrawiam. Jak skończą to daj znać jak przebiegła współpraca.