Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat
Jak naprawić tylną belkę w samochodzie? - Wersja do druku

+- Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat (http://niechorzekwatery.pl)
+-- Dział: O technice (/Forum-O-technice)
+--- Dział: Za kierownicą auta (/Forum-Za-kierownica-auta)
+--- Wątek: Jak naprawić tylną belkę w samochodzie? (/Thread-Jak-naprawic-tylna-belke-w-samochodzie)

Jak naprawić tylną belkę w samochodzie? - Weronika kaleta - 11-02-2016 12:18 PM

Mój chłopak zawyrokował w ubiegłym tygodniu że w moim 206 jest problem z tylną belką więc pora do serwisu. On jest trochę zapracowany, obiecał że to załatwi ale może znacie jakiś sensowny serwis w których w miarę niedrogo uda się to zreperować? Czas jest dla mnie ważny...

Jak naprawić tylną belkę w samochodzie? - deXXXter - 11-02-2016 12:26 PM

W moim przypadku bardzo dobrze spisał się SerwisAutFrancuskich.pl, wejdź sobie na ich stronę, bardzo solidna ekipa z dużą praktyką. Tych wszystkich modeli z Francji nikt nie zna lepiej niż oni.

Jak naprawić tylną belkę w samochodzie? - knajfmejker - 11-02-2016 01:37 PM

Dokładnie, to super warsztat. Kompleksowo naprawiają tylne belki w Warszawie i co ciekawe wcale nie są tak drodzy jak się pozornie może wydawać. A rzeczywiście znają się na rzeczy i specjalizują właśnie we francuzach.

Jak naprawić tylną belkę w samochodzie? - banan - 11-02-2016 03:59 PM

Jakoś z pół roku temu chciałem się zorientować ile kosztuje naprawa belki w Poznaniu i nawet nie było tak źle, sądziłem że jedna wycenią to drożej. Sam się muszę przyjrzeć swojej bo chyba nie jest w super stanie już.

Jak naprawić tylną belkę w samochodzie? - JustynaKotek89 - 11-02-2016 05:40 PM

Bardzo lubię francuskie samochody ale często się słyszy że są awaryjne. No widać taka specyfika ale wygląd mają naprawdę boski! Jeździłam sobie trzy lata renault i bardzo chętnie znowu kupiłabym coś z Francji.

Jak naprawić tylną belkę w samochodzie? - domi19 - 11-02-2016 06:07 PM

Pamiętaj żeby swoje auto powierzyć serwisowi z doświadczeniem i rozeznaniem, nie szukaj na siłę oszczędności. Samochody tego nie lubią a francuskie to już w szczególności Smile