Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat
Potrzebne mi drzwi drewniane z certyfikatem wytrzymałości - Wersja do druku

+- Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat (http://niechorzekwatery.pl)
+-- Dział: Życiowe dylematy (/Forum-Zyciowe-dylematy)
+--- Dział: Zadbany dom i ogród (/Forum-Zadbany-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Potrzebne mi drzwi drewniane z certyfikatem wytrzymałości (/Thread-Potrzebne-mi-drzwi-drewniane-z-certyfikatem-wytrzymalosci)Potrzebne mi drzwi drewniane z certyfikatem wytrzymałości - Weronika kaleta - 01-25-2017 11:23 AM

Cześć wam, szukam drzwi drewnianych ale z górnej półki – solidniejszych i trwalszych a jeśli polecicie mi jakis sklep gdzie można by dostac takie w atrakcyjnej cenie to w ogóle będę super zadowolona. Z góry dziękuję serdecznie za zainteresowanie tematem i wasze posty, pzdr.


Potrzebne mi drzwi drewniane z certyfikatem wytrzymałości - DarekUszok - 01-25-2017 12:30 PM

Zainteresowałem się tematem ale niestety nie podpowiem nic bo sam rozglądam sie za drzwiami Smile. Podpinam się pod twoją prośbę Smile


Potrzebne mi drzwi drewniane z certyfikatem wytrzymałości - marecky879 - 01-25-2017 03:19 PM

Hej, bardzo dobre jakościowo i ładnie wykończone drzwi drewniane znajdziecie tu: http://drzwiwloskie.pl/drzwi-drewniane/. Sklep polecił mi znajomy z pracy, sprawdziłem sobie opinie i zdanie ludzi którzy juz cos tam zamawiali. Olbrzymia wiekszosc byla pozytywna wiec kupilem i nie zaluje. Lepszych i ładniejszych drzwi za takie pieniadze nigdzie nie dostaniecie. Pozdrawiam.


Potrzebne mi drzwi drewniane z certyfikatem wytrzymałości - bialasuknia - 01-25-2017 06:07 PM

Cześć. W DOM-BUD Serwis fajne akurat jest to że mają bardzo duży wybór. Można znaleźć coś do każdego wnetrza, a drzwi zewnetrzne takze robią wrażenie. Przez długi czas nikt w moim mieszkaniu nie mieszkał bo wyjechalismy za granicę, zrobiło się przez to wilgotno a drzwi domykały się idealnie i w ogóle nic sie w nich nie zmieniło. Dla porównania, u mojej znajomej w podobnych warunkach, jesienią, pękły w okolicach zawiasu i nadawały się tylko na śmietnik.


Potrzebne mi drzwi drewniane z certyfikatem wytrzymałości - marecky879 - 01-25-2017 06:56 PM

To o czym piszesz to kwestia słabego materiału. Zgaduję że drzwi były z jakiejś sieciówki budowlanej? Sam często kupuje w takich sklepach ale głównie drobiazgi, bo lepsze rzeczy są po prostu słabe i szybko się psują.


Potrzebne mi drzwi drewniane z certyfikatem wytrzymałości - Weronika kaleta - 01-25-2017 07:50 PM

Dziękuję za wasze opinie, mam już to co mnie interesowało wiec zamykam temat i zycze wszystkiego dobrego.