Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat
Czy można kupić ekologiczną śmietanę w Szczecinie? - Wersja do druku

+- Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat (http://niechorzekwatery.pl)
+-- Dział: Istotne sprawy (/Forum-Istotne-sprawy)
+--- Dział: Babskie plotki (/Forum-Babskie-plotki)
+--- Wątek: Czy można kupić ekologiczną śmietanę w Szczecinie? (/Thread-Czy-mozna-kupic-ekologiczna-smietane-w-Szczecinie)

Czy można kupić ekologiczną śmietanę w Szczecinie? - DarekUszok - 07-04-2017 12:13 PM

Całkiem niedawno przeprowadziłem się do Szczecina i tutaj teraz będę mieszkał. Po załatwieniu spraw organizacyjnych pozostało mi jednak załatwienie też kilku innych spraw codziennych. Muszę na przykład poszukać jakiegoś sklepu, w któym będę mógł kupić ekologiczne produkty spożywcze, między innymi śmietanę, którą bardzo lubię i często używam. Czy w Szczecinie mogę zrobić tego rodzaju zakupy?

Czy można kupić ekologiczną śmietanę w Szczecinie? - marecky879 - 07-04-2017 02:37 PM

Oczywiście, że tak, bo teraz ekologiczne produkty są na czasie i bardzo dużo klientów ich używa. Są po prostu dobre i nie ma się co dziwić, że ludzie dokonują takich wyborów.

Czy można kupić ekologiczną śmietanę w Szczecinie? - domi19 - 07-04-2017 02:48 PM

Jeśli chodzi o ekologiczną śmietanę w Szczecinie to bez problemu znajdziesz ją tutaj http://www.owocowyswiat.pl/kategoria-krowie_mleka_smietany-76.html, podobnie jak cały szereg innych produktów nabiałowych. Większość oczywiście oznaczona logiem ekologicznej żywności.

Czy można kupić ekologiczną śmietanę w Szczecinie? - DarekUszok - 07-04-2017 04:41 PM

Super, dzięki Tobie znalazłem więcej niż się spodziewałem...

Czy można kupić ekologiczną śmietanę w Szczecinie? - domi19 - 07-04-2017 06:48 PM

To nie dzięki mnie, tylko dzięki sprzedawcy. To całkiem dobry interes i całkiem dobre produkty. Sama używam i widzę różnicę pomiędzy tym co się jada powiedzmy wskutek szybkich zakupów, a tym, co można zjeść przy przemyślanych zakupach produktów.

Czy można kupić ekologiczną śmietanę w Szczecinie? - Weronika kaleta - 07-04-2017 07:36 PM

Ja Wam powiem tylko tyle, że lepszych miejsc do zakupów, jak to wspomnane przez koleżankę to nie widziałam. Jestem zdania, że warto kupować ekolgoczinie i warto żyć ekologicznie, bo tylko wszystkim na zdrowie wyjdzie.

Czy można kupić ekologiczną śmietanę w Szczecinie? - bialasuknia - 07-04-2017 09:13 PM

Tylko trzeba uważać na nieuczciwych sprzedawców, bo wielu już twierdziło, że sprzedaje ekologicznie, a tak naprawdę to tylko nadruk na etykietach mieli.