Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat
Deska kompozytowa w Poznaniu – namiar na sklep - Wersja do druku

+- Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat (http://niechorzekwatery.pl)
+-- Dział: Istotne sprawy (/Forum-Istotne-sprawy)
+--- Dział: Męskie rozmowy o... (/Forum-Meskie-rozmowy-o)
+--- Wątek: Deska kompozytowa w Poznaniu – namiar na sklep (/Thread-Deska-kompozytowa-w-Poznaniu-%E2%80%93-namiar-na-sklep)

Strony: 1 2

Deska kompozytowa w Poznaniu – namiar na sklep - DarekUszok - 07-12-2017 09:18 PM

witam, czy ktoś z was miał może do czynienia z deska kompozytową? W sensie skorzystał z niej do budowy np. tarasu czy podłogi? Słyszałem same superlatywy o tym materiale i dlatego chciałbym go zamówić. Nie wiem tylko gdzie w można kupić w Poznaniu deskę kompozytową? Możecie podpowiedzieć coś?

Deska kompozytowa w Poznaniu – namiar na sklep - marecky879 - 07-12-2017 09:34 PM

To fakt ja też wybrałem ostatecznie na taras deskę kompozytowa, bo nie tylko jest świetna imitacją drewna, ale też nie ma jego wad.

Deska kompozytowa w Poznaniu – namiar na sklep - deXXXter - 07-12-2017 11:13 PM

Czyli czego?

Deska kompozytowa w Poznaniu – namiar na sklep - marecky879 - 07-13-2017 01:16 AM

Np. możesz sobie chodzić po takiej desce kompozytowej boso i nie wejdzie Ci żadna drzazga w stope. Bo to material, który laczy drewno i tworzywo sztuczne. Nie musisz też specjalnie konserwować takich desek. A to już wielka wygoda. No i prezentuje się tez bardzo elgancko.

Deska kompozytowa w Poznaniu – namiar na sklep - Apollo13 - 07-13-2017 03:35 AM

Zgadzam się z kolega – impregnowanie drewna kilka razy w roku – przed sezonem, po sezonie…było dla mnie koszmarem.

Deska kompozytowa w Poznaniu – namiar na sklep - priortytet82 - 07-13-2017 06:28 AM

To ja jeszcze tylko dorzucę, ze bardzo łatwo się je montuje.

Deska kompozytowa w Poznaniu – namiar na sklep - Apollo13 - 07-13-2017 09:08 AM

tego akurat sam nie robilem, tylko skorzystałem z pomocy firmy.

Deska kompozytowa w Poznaniu – namiar na sklep - DarekUszok - 07-13-2017 11:52 AM

Może z Poznania? Smile

Deska kompozytowa w Poznaniu – namiar na sklep - Apollo13 - 07-13-2017 01:08 PM

A żebys wiedział, ze tak. Najpierw wyguglowalem w necie taki link: http://tdmtarasy.pl/oferta/tarasy-drewniane/kompozyt-wpc/, a potem na ich stronie znalazłem info, że mają magazyn w Poznaniu, wiec się tam udałem Smile ja akurat umiem i lubię trochę majsterkować, wiec polozenie tarasu nie było dla mnie kłopotem, ale dla tych, którzy się na tym nie znają dobra nowina – ta firma również swiadczy usługi montażu tarasów. Tak wiec jak widzisz za jednym zamachem załatwisz deskę kompozytową w Poznaniu i do kompletu - jej montaż przez fachowców.

Deska kompozytowa w Poznaniu – namiar na sklep - DarekUszok - 07-13-2017 02:51 PM

I o takie coś mi chodzi. I jeszcze mam jedno a co z wypaczaniem takich desek?