Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat
Czy znacie jakieś forum o feromonach dla mężczyzn? - Wersja do druku

+- Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat (http://niechorzekwatery.pl)
+-- Dział: Wolna amerykanka (/Forum-Wolna-amerykanka)
+--- Dział: Inne niż wszystkie (/Forum-Inne-niz-wszystkie)
+--- Wątek: Czy znacie jakieś forum o feromonach dla mężczyzn? (/Thread-Czy-znacie-jakies-forum-o-feromonach-dla-mezczyzn)

Czy znacie jakieś forum o feromonach dla mężczyzn? - marecky879 - 08-21-2017 08:18 AM

Szukam pewnego miejsca, a właściwie forum, na któym będę mógł poczytać o feromonach dla facetów. Generalnie interesuje mnie wszystko na ich temat, od jakości danego produktu po ich działanie w eksrtemalnych sytuacjach. Mam nadzieję, że dacie jakiś namiar na wartościowe forum, bo tylko takie wchodzi w grę.

Czy znacie jakieś forum o feromonach dla mężczyzn? - priortytet82 - 08-21-2017 08:55 AM

Ja też czegoś takiego szukam i powiem szczerze, że głównie chodzi o to, żeby były to sprawdzone ingformacje, które zostały przez kogoś wcześniej zweryfikowane. A forum użytkowników jak najbardziej się nadaje do takich poszukiwań.

Czy znacie jakieś forum o feromonach dla mężczyzn? - bialasuknia - 08-21-2017 10:03 AM

Doskonałe forum można znaleźć tutaj http://feromony-rank.pl/feromony-dla-mezczyzn/ i wieści są jak najbardziej sprawdzone. Poznasz tutaj praktycznie wszystko, od momentu zakupu, po samo działanie produktu, czyli jak działają feromony dla mężczyzn forum jest przeznaczone zaróno dla obecnych użytkowników, jak i tych, którzy dopiero zamierzają rozpocząć z nim przygodę.

Czy znacie jakieś forum o feromonach dla mężczyzn? - marecky879 - 08-21-2017 12:42 PM

No ja właśnie jestem w tej drugiej grupie. Generalnie to raczej mam problem z przebywaniem z kobietami, bo jakoś mnie onieśmielają, dlatego muszę sięgnąć po jakąś pomoc i tutaj fermony są najlpesze.

Czy znacie jakieś forum o feromonach dla mężczyzn? - knajfmejker - 08-21-2017 03:35 PM

No bo sa najlepsze i co do tego nie ma żadnych wątpliwości Smile))

Czy znacie jakieś forum o feromonach dla mężczyzn? - kowal - 08-21-2017 05:53 PM

Byłem ostatnio na wspomnianym forum, bo mmay w pracy takiego nieśmiałego kolegę, który ciągle mówi, że nie ma powidzenia u kobiet, no to postanowiliśmy sprawić mu w prezencie feromon, którysam zacznie po prostu działać. Dzięki kilku wskazówkom, które tam znaleźliśmy udało się dobrać odpowiedni dla niego specyfik. Forum okazało się bardzo pomocne.