Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat
Wie ktoś gdzie można dostać motylki 3d? - Wersja do druku

+- Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat (http://niechorzekwatery.pl)
+-- Dział: Istotne sprawy (/Forum-Istotne-sprawy)
+--- Dział: Kłopoty życiowe (/Forum-Klopoty-zyciowe)
+--- Wątek: Wie ktoś gdzie można dostać motylki 3d? (/Thread-Wie-ktos-gdzie-mozna-dostac-motylki-3d)

Strony: 1 2

Wie ktoś gdzie można dostać motylki 3d? - JustynaKotek89 - 10-09-2017 06:37 AM

Moje dziecko wróciło dzisiaj od koleżanki, u której widziało jakieś motylki 3d i teraz wierci mi dziurę w brzuchu, żeby jej też takie kupić. Mówi, że wygladają jak prawdziwe i w ogóle są śliczne. Nie mam pojęcia o czym ona mówi, ale że podobno są tanie to chciałabym je jej kupić.

Wie ktoś gdzie można dostać motylki 3d? - fala_sztormowa - 10-09-2017 07:02 AM

No tak, teraz to na te trójwymiarowe cacka jest moda i wszystkie dziewczynki chcą mieć takie w swoim pokoju. Ja na szczęście mam chłopców, a oni mają całkiem inne zainteresowania.

Wie ktoś gdzie można dostać motylki 3d? - bialasuknia - 10-09-2017 07:44 AM

Nie tylko dziewczynki Smile. Ja jestem duża, a też sobie je kupiłam. Motylki 3d wyglądają pięknie zarówno na ścianie jak i na meblach. Wszystko zależy jaki kto ma na nie pomysł. Niektórzy używają ich także do zdobienia samochodów do ślubu. Są zrobione z tworzywa, które może być dowolnie wyginane. Skoro cię interesują zajrzyj tutaj: http://naklejkomania.eu/motyle-3d/13163-motyle-3d-12-sztuk-magnes.html. Motylki są w różnych wersjach kolorystycznych więc z łatwością dobierzesz je do wystroju pokoju.

Wie ktoś gdzie można dostać motylki 3d? - JustynaKotek89 - 10-09-2017 08:02 AM

A jak się to przyczepia? Myślałam, że są samoprzylepne, jak hologramy cz coś.

Wie ktoś gdzie można dostać motylki 3d? - bialasuknia - 10-09-2017 08:29 AM

Nie, nie, mogą być mocowane na taśmę dwustronnie przylepną albo na magnesy, zależy od powierzchni. To naprawdę niebanalna dekoracja, która doda lekkości każdemu pomieszczeniu.

Wie ktoś gdzie można dostać motylki 3d? - fala_sztormowa - 10-09-2017 10:17 AM

Ja to tam za motylkami nie jestem, ale jak już jesteśmy przy niebanalnych dekoracjach, to słyszałam o drukowanych obrazach, które dają wrażenie głębi i człowiek się czuje, jakby tam był.

Wie ktoś gdzie można dostać motylki 3d? - bialasuknia - 10-09-2017 11:28 AM

Aaa, to marzy ci się tryptyk – obraz nadrukowany na bardzo dobrym płótnie, w doskonałej rozdzielczości. Nie potrzeba żadnych ram i obraz jest od razu gotowy do zawieszenia. Ponieważ nie emituje żadnych szkodliwych substancji można go powiesić zarówno w sypialni jak i w pokoju dziecięcym. Jeden z nich znajdziesz na tej stronie: http://naklejkomania.eu/obrazy-i-plakaty/8742-obraz-pejzaz-morze-most-508.html, jestem pewna, że ci cię spodoba.

Wie ktoś gdzie można dostać motylki 3d? - fala_sztormowa - 10-09-2017 11:48 AM

No właśnie ja bym chciała coś takiego do salonu. Kumpela mówiła, że optycznie powiększa pomieszczenie, poza tym, że jest naprawdę ładny.

Wie ktoś gdzie można dostać motylki 3d? - JustynaKotek89 - 10-09-2017 02:44 PM

To pewnie takie cudo sporo kosztuje Sad

Wie ktoś gdzie można dostać motylki 3d? - bialasuknia - 10-09-2017 04:24 PM

No właśnie nie, to wydatek rzędu 150 – 170 zł.