Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat
Jakie rozmiary butów oferuje sklep Nike? - Wersja do druku

+- Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat (http://niechorzekwatery.pl)
+-- Dział: Wolna amerykanka (/Forum-Wolna-amerykanka)
+--- Dział: Inne niż wszystkie (/Forum-Inne-niz-wszystkie)
+--- Wątek: Jakie rozmiary butów oferuje sklep Nike? (/Thread-Jakie-rozmiary-butow-oferuje-sklep-Nike)Jakie rozmiary butów oferuje sklep Nike? - PoCoHontaz - 06-17-2019 07:47 AM

Czy któraś z mam może mi pomóc. Szukam butów dla mojej córki, której zachciało się pograć w piłkę w klubie szkolnym, ale nie mam gdzie kupić jej butów. Brakuje rozmiarów, dajcie może jakiś ciekawy namiar.


Jakie rozmiary butów oferuje sklep Nike? - tęczowaALA - 06-17-2019 09:34 AM

Dziewczyna i piłka nożna to dość niespodziewane połączenie. Ale ja polecam sklep CTX Sport, tam masz praktycznie wszystko.


Jakie rozmiary butów oferuje sklep Nike? - bialasuknia - 06-17-2019 12:09 PM

Zgadzam się z koleżanką...Wystarczy, że wejdziesz na https://ctxsport.com/sklep/nike/ i zobaczysz jak wielki jest tam wybór i dla dziewczyn i dla chłopców w każdym wieku. Ja sklep Nike znam już od wielu lat i w każdym sezonie kupuje obuwie dla moich dzieci.


Jakie rozmiary butów oferuje sklep Nike? - niebanalny - 06-17-2019 03:01 PM

Ktoś się tu dziwił, że dziewczyna i piłka do rzadkie połączenie. Kochani coraz więcej dziewczyn chce grać w piłkę zarówno amatorsko, jak i w klubach.


Jakie rozmiary butów oferuje sklep Nike? - kowal - 06-17-2019 04:02 PM

Sklep jest faktycznie bardzo fajny. Dostępna jest tam pełna rozmiarówka Nike, która faktycznie matakie wymiary, jak podają tableki. Rozmiarówka Nike dotyczy zarówno kobiet i mężczyzn oraz dzieci. W Każdym przypadku rozmiary są bardzo dokładne, o czym sam się przekonałem jak swego czasu złożyłem zamówienie.