Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat
Gdzie można sprawdzić ceny pozycjonowania strony internetowej? - Wersja do druku

+- Forum niechorzekwatery.pl - multitematyczne forum gdzie porozmawiasz na każdy temat (http://niechorzekwatery.pl)
+-- Dział: O technice (/Forum-O-technice)
+--- Dział: Elektronika, Komputery, AGD (/Forum-Elektronika-Komputery-AGD)
+--- Wątek: Gdzie można sprawdzić ceny pozycjonowania strony internetowej? (/Thread-Gdzie-mozna-sprawdzic-ceny-pozycjonowania-strony-internetowej)

Gdzie można sprawdzić ceny pozycjonowania strony internetowej? - marecky879 - 10-28-2019 03:09 PM

Mam bardzo pilne pytanie, tak jak w temacie. Będę musiał zlecić takie działania dla strony mojej firmy. Odkąd ją posiadam niestety popularność jest minimalna i w obecnym stanie jej utrzymywanie nie ma większego sensu. Chciałbym jednak wcześniej wiedzieć, ile taka inwestycja kosztuje. Wiecie, czy da się to sprawdzić?

Gdzie można sprawdzić ceny pozycjonowania strony internetowej? - cycasta - 10-28-2019 05:15 PM

Oczywiście, że się da. Musisz po prostu zgłosić się do odpowiedniej firmy i poprosić o przygotowanie wyceny. Ceny pozycjonowania strony internetowej są w każdym przypadku ustalane indywidualnie. Potrzebna jest analiza witryny, sprawdzenie fraz i konkurencji na nie, określenie grupy docelowej. Ogólnie sporo tego, ale na tej podstawie przygotowywana jest później strategia promocji, a i można określić koszty wtedy.

Gdzie można sprawdzić ceny pozycjonowania strony internetowej? - marecky879 - 10-28-2019 07:31 PM

Dziękuję, za tak wyczerpującą odpowiedź! Jeszcze zastanawia mnie tylko, czy w ramach takich działań prowadzone są jakieś kampanie reklamowe w mediach społecznościowych?

Gdzie można sprawdzić ceny pozycjonowania strony internetowej? - cycasta - 10-28-2019 07:42 PM

Jeśli chcesz albo jest taka potrzeba to mogą, na przykład poprzez Facebook Ads. Według mnie to właśnie na tym portalu najbardziej opłaca się dzisiaj promować. Można zyskać dużo i to stosunkowo niskim kosztem. Ale żeby reklama strony była skuteczna, to musi być solidnie przygotowana, w sensie dobra strategia.

Gdzie można sprawdzić ceny pozycjonowania strony internetowej? - marecky879 - 10-28-2019 07:57 PM

Super, jeszcze raz dzięki za info. Bardzo mi pomogłaś!